Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet ezt kibírni?...

Hogy lehet ezt kibírni? Tegnap családi összejövetelen voltunk, és a párom rokonságából 2 kismama is jött, valamint öten kérdezték meg néhány óra alatt, hogy nálunk mikor jön a baba!

Figyelt kérdés

Nagyon elkenődtem, és ami a legrosszabb, hogy a férjemen is láttam hasonlót, meg célzott is rá.

Ha tudnák, hogy 7 hónapja próbálkozunk, meg hogy nincs pé-em és még vizsgálatok tucatja vár(hat)...

és ha tudnák, hogy mennyire bánt, hogy a ciklusaimat tönkretettem fog.gátlóval, csak azért, hogy legyen egy "gondtalan" évünk...

Bánt nagyon az egész!!! :(


2008. aug. 15. 12:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok! Köszönöm a sok választ! Próbálok pozitívan gondolkodni, és most már 2 hónapja egész kiegyensúlyozott voltam, mígnem a tegnapi sok babás kérdés kibillentett, és ma borzasztó sírós napom volt.

Ugyanakkor mégközelebb kerültem a páromhoz, aki mindig szeret, akkor is ha örökké "csak" ketten leszünk, és akkor is ha nagy családdá bővülünk...

2008. aug. 15. 20:51
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben vagyok körülöttem mindenkinek összejött, most babásak vagy már szültek és nekem is nagyon rosszul esik, pedig örülök az örömüknek de annál elkeseredettebb vagyok. Ilyenkor mikor a bőgés kerülget arra gondolok hogy majd a következő hónapban összejön és addig még élünk, nyaralunk élvezzük az életet és egymást. Persze a lelkem akkor is szétszakad, de muszáj úgy hozzáállni, hogy mostmár mi jövünk, mert különben annyira bestresszelnénk hogy már azért nem jönne össze a babó. Én nagyon szorítok mindenkinek!
2008. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!