Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet ezt kibírni?...

Hogy lehet ezt kibírni? Tegnap családi összejövetelen voltunk, és a párom rokonságából 2 kismama is jött, valamint öten kérdezték meg néhány óra alatt, hogy nálunk mikor jön a baba!

Figyelt kérdés

Nagyon elkenődtem, és ami a legrosszabb, hogy a férjemen is láttam hasonlót, meg célzott is rá.

Ha tudnák, hogy 7 hónapja próbálkozunk, meg hogy nincs pé-em és még vizsgálatok tucatja vár(hat)...

és ha tudnák, hogy mennyire bánt, hogy a ciklusaimat tönkretettem fog.gátlóval, csak azért, hogy legyen egy "gondtalan" évünk...

Bánt nagyon az egész!!! :(


2008. aug. 15. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen már nálam is volt, sőt. Erre azt szoktam mondani, h majd jön, ha Isteni is úgy akarja!!!!!


Ne kenődj el!!!!

2008. aug. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Tudom milyen erzes! Ahol en elek, ott pedig van egy nagy rakas tinedzseranya, meg mindig mindenki terhes es iszonyatos,a varoskozpontot messzirol elkerulom, mert mindenfele csak terhes noket latni ,ami nekem pedig nagy fajdalmat okoz, hogy miert vagyok ilyen szerencsetlen, hogy mig masok egy alkalomnyi felelotlen szex soran bekapjak a legyet, addig nekem nem jon ossze.
2008. aug. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azt válaszoltam mindig, hogy Nem tudom, majd ha kedve lesz. Vagy, ha már dühítettek a kérdések: Nem tudom, nekem sem mondta meg, akkor neked mi közöd hozzá.

Próbáld meg elengedni a füled mellett, szószerint észre se vedd a kérdést és ne válaszolj rá, ha valaki értelmes, akkor rájön, hogy ez az a téma, amiről te vele nem akarsz beszélni.

2008. aug. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ne engedd, és ne lássák rajtad, hogy te szenvedsz ettől a kérdéstől. tudom nehéz, én nálam is ez van, ráadásul én gyerekek közt is dolgozom. de nem szabad elkeseredned, lépj túl a kérdésen, és mond azt, hogy majd amikor eljön az ideje akkor lesz. én is azt szoktam mondani. az emberek nincsennek tisztába a kérdés súlyűával, hogy ezzel mennyire fájdalmat okozhatnak, hisz nem tudják az igazságot és nem i kell, hogy lássák, és tudják!fel a fejjel, egyszer csak nekünk is lesz baba, de te már okosabb leszel és sogha nem teszed fel senkinek ezt a kérdést. és igen is járj társaságba, ne kerüldd a kismamákat, örülj velük együtt, és ha igaz lesz az örömöt, amit nekik kimutatsz, lelkileg te is kiegyensúlyozottabb lehetsz!kitartás!!!
2008. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
bocsi a sok betű elírásért de siettem!a második válaszolónak is azt üzenem ne kerülje az embereket, sokkal rosszabb lesz!
2008. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
En voltam a 2. Pedig ha tehetem, csak akkor megyek be a kozpontba, ha tenyleg valamit muszaj elintezni, de akkor sem maradok sokaig. Majd ha egyszer vegre nekem is osszejon, akkor eszre sem fogom venni, ki terhes, ki nem. Addig viszont sajnos nem tudom nem eszrevenni oket, es nem rosszindulatbol, hanem szimplan azert mert ilyenkor elkezdem magam jobban sajnalni, meg szerencsetlennek erezni magam.
2008. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mintha magamat halalnám. nekem sincs peteérésem. most jöttem rendbe de még mindig nincs. nekem is folytomn ezzel jönnek mikor lesz baba. és nekem is féj mert tőlem is kismamák kérdezikm nagypocakkal. én sem mutatom mert rajtam csámcsogna mindenki. és én is arra gondolok mindig hogy ha tudnátok hogy már probálkozunk és annyivizsgálaton voltam. én mindig aztmondom ha kérdezik hogy még nincs kész a ház.majd ha készen lesz. és rásem birok nézni a kismamák nagy pocakjára. mesziről ugyan nézem de ugyhogy nelássák de közelről rásem nézek mert egyből rájönnének hogy már ezezk is babát akakrnak
2008. aug. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én nagyon meggondolom ere hogy mitválaszolok nehogy rájöjenek hogy már mi is probálkozunk és nemjön ösze!

én mindig aztmondom várjálmár hadlegyek még gazdagabb,vagy hogy még ráérek.

2008. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el!Nálunk is így volt, sokan tudták, hogy meddőség központba járunk, mégis direkt, kegyetlenségből mindig felhozták a baba-témát!Nagyon fájt, és ha látták rajtunk, annál jobban csinálták. Szóval mondd azt, hogy majd jön, ha akar, addig meg élvezitek az életet, utaztok, szórakoztok!

Ne légy szomorú a vizsgálatok miatt, ma már ez jól kezelhető, nekünk is sikerült, pedig már sokszor fel akartuk adni.Hidd el, ha nagyon akarod,és pozitívan állsz hozzá, beköltözik a kisbaba!

18 hetes kismama

2008. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy mindenki azért kérdezi meg, mert szándékosan bántani akarnának. Ha visszavágsz, hogy "mi közöd hozzá", mint ahogyan itt valaki javasolta, akkor csak ellenségeket szerzel magadnak. Én évekig voltam ebben a szituációban és ha rákérdeztek akkor válaszoltam és beszélgettünk és sok új információval lettem gazdagabb. Mára már egy 6 hós kisfiú anyukája vagyok. Kívánom Neked is!
2008. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!