Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudtok ajánlani valami jó...

Tudtok ajánlani valami jó online könyvet, vagy oldalt, ahol találok egy részletes leírást a teherbeesés menetéről?

Figyelt kérdés
Lassan szeretnék kisbabát, de én nagyon nem tudom ezeket hogy nem várt, meg ovuteszt meg hőmérőzés meg ilyenek. Van valahol nagyon jól és érthetően leírva, hogy mi kell csinálni ha teherbe akarsz esni?
2014. nov. 23. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne így indíts! Ezek ilyen felesleges idegörlő dolgok amit akkor kezdenek el nézni ha legalább egy évig nem sikerül a baba. Lehet nálatok elsőre összejön! Együttlét a férjeddel...ez a recept! A többit hagyd!
2014. nov. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél kisbabát, menj el a nőgyógyászodhoz, mond el neki a tervedet, ő kivizsgál majd amire kell, aztán csapjatok a lovak közé. 1-2 naponta szeretkezzetek, de ne kényszerből, csak ha jólesik, mert a spermium 72 óráig él meg a nő szervezetében, így ha ovulációd van akkor biztos lesz sperma ami megtermékenyíti a petesejtedet bármikor a hónapban. Szedhetsz folsavat 800 mikrogrammnyi elég, az a legfontosabb ilyenkor. Ha kimarad akkor tesztelj, ha nem akkor folyt köv. 1 év sikertelenség után kell elgondolkodni azon, hogy baj lehet. Addig pedig álvezzétek egymást :D
2014. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!