Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Öt nappal a nem várt mensi...

Öt nappal a nem várt mensi előtt rózsaszín váladék lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés
2008. aug. 15. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet!! Én pont igy vagyok most!Más tüneted nincs? Has szúrka, mell érzékenység? De a teszteléssel még várni kell sajnos!
2008. aug. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De, a mellem is nagyobb lett és érzékeny, és pár napja fáj alul a hasam és a derekam. Kíváncsi leszek...! Te mikor tesztelsz? ha nem jön meg, én szerdán már nem fogom kibírni, hogy ne...! :))

Majd írj, hogy alakult!

2008. aug. 15. 10:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jövő hét csütörtökön kellene nem megjönnie, igy aznap tesztelek! előtt nem fog kimutatni semmit. bár valahol ovastam, hogy a fogantatástól számított 12. napon már pozitiv halványan. kiszámoltam egy kalkulátorral itt a neten,hogy augusztus 6-án volt nekem elvileg fogantatás. számold ki te is. remélem normális amugy hogy a 21.napomtól barnázok. ma vagyok a 24.napon

Irj majd te is, hogy mi a helyzet! Szurkolok

2008. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok nekem is mostanában elvileg szerdán kellene nem megjönnie a derekam nekem is fáj meg a mellem is feszül egy kicsit hát nem tudom mi lesz belőle, de én már keden biztos csinálok egy tesztet clearblut mert az hamar kimutatja, nekem már a mensi előtt 5 nappal kimutatta (volt már két missed ab-om) majd irjátok meg hogy mi az eredmény
2008. aug. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szurkolok én is Nektek, írjatok! :)
2008. aug. 15. 17:51
 6/12 anonim válasza:
100%

sziasztok!

már 7 napja én is tűkön ülök, ugyanis azóta késik a mensim. kb minden másnap görcsölök, mintha meg karna jönni, de aztán semmi.a derekam nagyon fájt az első 3nap alatt.tegnap este pedig már volt valami rózsaszínes folyás,de nagyon minimális.ez mi lehet?a tesztek persze nem mutatnak semmit.szerintetek?mit tegyek?

2008. aug. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szia ha a tesdzt még nem mutat semmit akkor szerintem nincs baba de azért próbáld meg 3 nap múlva hátha mégis van
2008. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok. Történt valakinél valami? Én mostmár végképp nem tudom,hogy mi van, mert már 6.napja barnázom és minimálisan vérezgetek. A mellem egyre érzékenyebb, én holnap reggel tesztezek.
2008. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ma teszteltem és még semmi még 3-4 nap a nem vártig
2008. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nekem megjött. :(

De legalább pontosan! :)

Lesz itt tesó, csak idő kérdése. Csak olyan dolgokat produkálok amiket még soha.


Lehet valakinek gratulálni?

2008. aug. 20. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!