Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Törvényszerű, hogy a terhesség...

Törvényszerű, hogy a terhesség alatt pattanásos lesz mindenki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem gyönyörű bőröm volt a terhesség alatt. Pedig előtte azért voltak mitesszereim bőven.
2010. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egyik terhességem alatt sem lettem pattanásos. Sőt, nem is ismerek olyat, aki az lett.
2010. jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gyönyörű bőröm volt, csak menszi alkalmával volt egy-egy patim, az is inkább a hátamon.

Most megijednél tőlem ha látnál. Az arcomon alig van épp bőrrész, a mellkasomról és a hátamról már nem is beszélek.

De nem érdekel........a Babám szépen fejlődik, és már nincs olyan sok hátra. Bár ki tudja még a szoptatás mit fog rajtam produkálni.

De ez sem érdekel, utána sok-sok év lesz előttem, hogy helyrehozzam magam, vagy épp már mégennyire se fog érdekelni a dolog, mert itt lesz az aki mindennél fontosabb nekem.

24 éves 32. hetes kismama

2010. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a terhességem alatt múlt el a zsíros bőr. Előtte 20 évig majd megőrültem a pattanásaimtól.
2010. jan. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez épp olyan egyénfüggő, mint a terhességi csíkok megjelenése, vagy a vizesedés. Van akit elkerül, van aki extrém menyniségben kap belőle :))) Remélem szerencsések leszünk! :)
2010. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek és a harmadik válaszolónak! Egy ismerősömnek a terhesség alatt iszonyatosan csúnya lett az arca de kb 2 hónapja meg szült és szépen vissza húzódott a csúny ragya mind egytöl eggyig!
2010. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét példa volt a baráti körömben. Én még nem voltam terhes így nem tudok nyilatkozni, de most nagyon pattanásos a hátam és van az arcomon is egy kettő. Viszont amíg gyogyit szedtem addig nem voltam pattanásos, úgy hogy szerintem ha teherbe esek elmúlnak a patik.
2010. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves 16:48-as Válaszoló!

Ez egy örömteli hír. Bízom benne, hogy igazad lesz.

Na meg biztosan a szoli is hiányzik a bőrömnek. Soha nem vittem túlzásban, egy hónapban max kétszer mentem, de tutti ennek a hiánya is közre játszik.

2010. jan. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!