Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Törvényszerű a kávéundor a...

Törvényszerű a kávéundor a terhesség elején?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2010. szept. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi nem törvényszerű. Én nem undorodtam a kávétól, nem volt hányingerem soha, viszont a húst nem bírtam megenni...
2010. szept. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem. nekem volt/van hányingerem, de esküszöm a kávé illata enyhíti. kifejezetten szeretem az illatát. (de nem iszom) a húst én se bírom megenni.
2010. szept. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!

én a terhességem alatt egy kávézóban dologztam végig!

szülés előtt 3 héttel mentem táppénzre.előtte én is ittam napi 1-2 kv-t de utána már nem kívántam!nem volt undorom tőle de nem kívántam szerencsére!viszont az összes szagot 100x jobban éreztem!

2010. szept. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kifejezettem kívántam a kávét terhesen, pedig terhesség előtt nem ittam egyáltalán. Így muszály volt meg meg kóstolnom...
2010. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem! Én pl. egész terhesség alatt nem undorodtam semmitől, és nem is kívántam semmit jobban.
2010. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam a kávé volt az egyetlen dolog amitől undorodtam,sőt megfőzni sem birtam mert felfordult a gyomrom!
2010. szept. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!