Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem menzesz...

Teherbe eshettem menzesz alatt ha a barátom alig fél percig volt bennem és nem élvezett belém?

Figyelt kérdés
Tényleg alig fél percigvolt bennem és még előnedv sem volt,ésutána óvszerrel csináltuk tovább. Normális válaszokat légyszi!
2010. jan. 29. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
nagyon minimális az esélye.
2010. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármi megeshet de nem valószínű!
2010. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat(:
2010. jan. 29. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, hogy hogyan mondhatod meg bizonyossággal, hogy nem volt előváladék, hiszen benned volt, Te is nedves voltál, nyilván ő is fel volt izgulva, szerintem majdnem biztos, hogy volt előváladék, de megállapítani ezt nem lehet... Na ettől függetlenül nagyon kicsi esélyed azért van.

A női ciklusokban, még ha nagyon pontosak is, évente 1-2 alkalommal nincs peteérés, és akkor az azt követő ciklusban bármikor kilökődhet az a petesejt, ami az előző ciklusban "bent maradt", még a menzesz alatt is. Nyilván Te sem tudod, hogy ezzel hogy állsz éppen, mert nem követed az ovulációidat.

De ha feltesszük, hogy éppen "hagyományos" ciklusban vagy, akkor az számít még, hogy a menzeszed hányadik napján történt ez.Minél későbbi napon, annál esélyesebb egy baba, mert a hímivarsejtek szélső esetben 5 napig is eléldegélhetnek, (az nem számít, hogy előváladékból, vagy más módon kerültek oda), így akár az eset után napokkal is még megfoganhatsz, ha épp akkor bukkan ki.

Szokták mondani, hogy orgazmus hatására bármikor megérhet egy pete. Nos ez így nem igaz, viszont az igaz, hogy ha egy petesejt már igen közel van a kilökődéshez, akkor orgazmus hatására ez néhány nappal előbbre tolódhat. Nos tegyük fel, hogy beléd került az előváladék, aztán óvszert húztatok, és közvetlenül utána hatalmas orgazmusod volt. De nem folytatom a gondolatkísérletet...

Mindezek mellett egyet értek azzal, hogy nagyon kicsi a valószínűség, de ettől függetlenül ez óriási felelőtlenség abban az esetben, ha nem akartok babát...

2010. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,tudom köszönöm a választ.Orgazmusom nem voltutána:/
2010. jan. 29. 14:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. A teherbeeséshez EGYETLEN életképes spermium is elég. Előváladékot pedig még a férfi sem érzi, mikor jön, és abból is elég egy fél cseppnyi. Ha a pénisze védekezés nélkül a hüvelyedben volt, a ciklus bármely napján, esélyed van a teherbeesésre. Az esélye ennek változó, és természetesen most kisebb, mintha elment volna, de igen, előfordulhat.
2010. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tuti terhes vagy és ikreid lesznek.:)))
2010. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!