Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhenkívüli terhesség, vagy...

Méhenkívüli terhesség, vagy tévedés?

Figyelt kérdés
Késett a havim, így elmentem az orvoshoz. Az orvos hüvelyi ultrahangon megvizsgált, és hasi vizet talált. Csináltam egy terhességi tesztet is, és negatív lett. Az orvos magyarázata az volt, hogy lehet volt egy 10 mm-es cisztám, ami kipukkant. Mikor megkérdeztem, hogy akkor terhesség kizárva, akkor azt mondta nem biztos. Most mit csináljak? Üljek a fenekemen és várjam a tüneteket? Nem kellene kimutatnia a terhességet a tesztnek, akármilyen típusú is?
2010. jan. 29. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A terhességi teszt ehet negatív akkor, ha 1) már nem áll fenn terhesség, elhalt a baba 2) még túl korai a terhesség
2010. jan. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A legutolsó együttlét kb 3 hete volt, ezért csak kimutatná a teszt, nem!?
2010. jan. 29. 13:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Az esetek többségében igen. Néha viszont lassabban termelődik a HCG, vagy nem az együttlétkor történt a fogantatás, hanem pár nappal később (akkorra ért meg és lökődött ki a pete), így aztán még nincs elég HCG.


Nagyobb az esély persze arra, hogy cisztától nem jött meg neked. (Ráadásul a jóindulatú ciszta nem okoz pozitív terhességi tesztet, ez egy közkeletű tévedés.)

2010. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!