Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A sok vetélés következteében...

A sok vetélés következteében csökken a következő baba létrejöttének esélye?

Figyelt kérdés

kétszer volt missed ab-om

valahol azt olvastam hogy minden egyes vetélés után csökken az esély a babó érkezésére, igaz ez vagy azért még reménykedhetek?


2008. aug. 14. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem attól függ, h mi a vetélés oka. Szervi probléma, genetikai rendellenesség, sárgatest hormon elégtelen termelődése,...stb. Bár a kaparás, az kaparás sajnos, de valszeg normál esetben regenerálódik a test. (Kiv. talán, ha annyira sokszor történik meg vetélés?) Nekem is két missed AB-m volt, most mégis babás vagyok (különösebb erőfeszítés nélkül). :) Sok sikert! Andi
2008. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem sajnos már 5 missed ab-m volt. Vizsgálgattak jobbra-balra és idén derült ki egy egyszerű hormonvizsgálatból, hogy alacsony a progeszteron szintem.

Ezen szerencsére lehet segiteni. Szerintem csináltass meg minden vérvizsgálatot, mi felkerestük a Czeizler Endrét aki a leleteim alapján azt ajánlotta, hogy szedjek folsavat és elevitet. És a remény hal meg utoljára. Ha nekem beállitják a hormonomat mi ujból megprobáljuk és remélem most sikerülni fog.

2008. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én úgy hallottam hogy talán még könnyebb is, persze attól függ hogy mi volt a baj, mert a kaparás után új nyálkahártya képződik. Ez hasonló lehet (lehet hülyén hangzik) mint a hajvágás, a törederett igénybevett haj levágása után egészséges nő. Remélem érted a hasonlatot. Bár nem vagyok orvos. Nekem 2 szer volt spontán vetélésem és az első után 2 hónapra ismét teherbe estem, gondolom nálam a hormon lehet a probléma.

Remény mindíg van! Szorítok értetek!!!!!

2008. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat engem is msot küldtek el hormonvizsgálatra az én kérésemre, de most kettős a dolog mert a napokban fog kiderülni hogy van e baba,ha esetle van akkor hormonvizsgálat lefújva akkor izgulhatok hogy megmarad e ha nincs akkor vérvétel lesz.


nekem eddig csak annyit mondott a doki hogy próbálkozzunk de én nem igen szeretnék meég egy ilyen műtétet


szorítsatok

2008. aug. 15. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!