Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ha anyuka illetve...

Szerintetek ha anyuka illetve egyéb női családtagok rendkívül könnyen estek teherbe akkor én is könnyen fogok teherbe esni?

Figyelt kérdés
Anyukám sokszor mondja, hogy vigyázzak, mert családunk nőtagjai könnyen esnek teherbe. Szerintetek van kapcsolat? Nektek mi a tapasztalatotok?
2010. jan. 27. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyu és én egyformán érzékenyek vagyunk. Húgom nem. Változó lehet.
2010. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nincs összefüggés. Nagymamám 6 gyermeket szült, ha csak ránézett a papa, már terhes lett. Anyukám is könnyen teherbe esett. Nekem 2 évet kellett várnom ez első babámra, és most már több mint 2 éve próbálkozunk a másodikkal...
2010. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindenki könnyen esett teherbe. Anyum, nővérem és hugom is.

Rögtön sikerült, ahogy nekiálltunk a babaprojektnek, pedig nagyon paráztam, mert a menzeszem elég kiszámíthatatlan volt.

2010. jan. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez két emberen múlik, 50-50%-ban, lehetsz te nagyon termékeny, de hiába, ha a pároddal esetleg gond van...szorítok, hogy ne így legyen!
2010. jan. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenkinek könnyen ment a dolog, csak nekem nem... Egy rakás nőgyógyászati probléma mellett 6 év után született meg a gyermekünk. Teljesen egyénfüggő. Igaza van Anyukádnak, azért csak vigyázz, ha még nem szeretnél babát :)
2010. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én pont az ellentétjére tudok példázni.anyu sokat várt rám,én is sokat vártam a babámra.bnőmnél pont ugyanez volt.anyukája alig esett teherbe,bnőm szintén.
2010. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk anya könnyen teherbe esett, csak megtartani nem tudta a babákat (előttem egy vetélése, majd egy halva szülése volt). Utánam már nem is próbálkoztak tovább. Én konkrétan teherbe sem esek több mint két éve.
2010. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek a legjobbat kívánom.
2010. febr. 2. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!