Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Munkát keresek, és elvileg...

Munkát keresek, és elvileg találtam is, de nemrég kiderült, hogy jön a baba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 19:23
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

A család miatt muszály erősnek lenni, a Páromat nem hagyhatom cserben.

Tényleg szörnyű dolog, hogy az aki továbbtanul, és el akar valamit érni az életben, afelé társadalmi elvárás, hogy a gyerek gondolata max 35 vév felett fogalmazódjon meg benne, mert csak akkor tesz eleget a társadalomért. De ez nem fer szerintem se. Ha sokan megtehetik azt, hogy általánost se végzik el és megélnek a segélyekből, akkor mi miért nem kezdhetjük családalapítással. Amúgy külföldön egyre nagyobb divat kezd lenni, hogy egyetem elején szülnek, és mire végeznek a sulival, már a gyerek is ovodás, így irány a munka, karrier.... Itt se lenne rossz. :) De hát ez van. Amúgy, anyának lenni, a legcsodálatosabb dolog a világon, és ezt senki nem veheti el tőlünk (max a sors), de másnak nem szabad hagyni.

2010. jan. 28. 19:56
 32/34 anonim ***** válasza:
Én még nem vagyok anya, de valamelyik nap azt álmodtam, hogy fiam született. Olyan jó érzéssel töltött el az a pillanat, mikor a kezembe adták a picit. Fel sem akartam ébredni. Az még csodálatosabb lesz, ha már a valóságban is megszületik a gyerekem. :) De hát remélem, hogy egészséges lesz. Ezt sajnos csak nagyon minimálisan tudjuk befolyásolni... :((
2010. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Szia, mi a történet vége?

Megkaptad a munkát?

2010. febr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kaptam meg. De keresek tovább rendíthetetlenül. :) Ismerős is segít keríteni a saját baráti körében, de persze ott megmondtuk, hogy van baba, így jóval kevesebb az esély, de a reményhal meg utoljára :)
2010. febr. 12. 10:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!