Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Munkát keresek, és elvileg...

Munkát keresek, és elvileg találtam is, de nemrég kiderült, hogy jön a baba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 19:23
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
:)
2010. jan. 27. 20:21
 12/34 anonim ***** válasza:
Vállald a munkát minden képpen és ne szólj nekik, amíg csak tudod tartsd titokban. Én is munkát keresek már háromnegyed éve és nem találok. Szeretnék babót áprilistól így is úgy is belekezdünk, ha lesz munkám ha nem. Nagyon sajnálom ami veled történt. Kitartást kívánok és reméljük visszaállítják a fél éves munkaviszonyt a gyed-hez és akkor lesz gyeded is.
2010. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Gyedem lessz akkor is, ha csak egy napot dolgozok, mivel eddig a suli végett biztosított voltam. De a lényeg, hogy munkából menjek szülni vagy táppénzre. Bár én végig szeretnémmelózni, mert itthon megőrülök. A munka az kell az embernek, ez éltet, legalábbis engem. Kell a kihívás :)
2010. jan. 27. 21:09
 14/34 A kérdező kommentje:
Ja, és kívánom, hogy találj mielőbb valami jó munkát amit szeretsz, és a baó se várasson magára :)
2010. jan. 27. 21:10
 15/34 A kérdező kommentje:
bao helyett babó
2010. jan. 27. 21:11
 16/34 anonim ***** válasza:

Az "Elvetted más elől a munkát" című mondattól nekem is feláll a szőr a hátamon. Én is megkaptam már, mert fél év után agyőt intettem a cégnek, mivel szépen lassan csúszott le a bérem, előrejutás meg csak "beleülőkével" ment volna, az meg nem én vagyok. Szóval nekem is ezt mondták, de szerintem mindenkinek ott a lehetőség, ha annyira kell neki a meló, akkor küzdjön meg érte! Az már tészta, mikor meghírdetik de már rég betöltötték az ismerősökkel a helyeket. Inkább ez az undorító.


Szóval, nyugodtan menj dolgozni ha szeretnél! Drukkolok. A terhességet szerintem még ne mondd meg!

2010. jan. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodtan vállald el a munkát. Én is majdnem hasonló cipőben jártam/járok, mivel az új munkahelyemen szeptember közepén kezdtem, és november közepén kiderült, hogy terhes vagyok. Én január első munkanapján mondtam meg a főnöknek, addig "lepleztem". Addigra lejárt a 3 hónap próbaidő, a szerződésem meg eleve határozatlan volt. Én úgy voltam vele, hogy az első 12 hétben sajnos minden megeshet, ha annak vége, akkor közlöm, és így is tettem. 14+4 km
2010. jan. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is vállald el a munkát,ne közöld senkivel, hogy kismama vagy, és ne érezz ez miatt lelkifurdalást. Én 4 év munkaviszony után közöltem, hogy kismama vagyok, de végig dolgozni szeretnék. Közutálat tárgya lettem, teljesen kicsináltak lelkileg. 11 hetesen elment a baba, engem pedig kirúgtak, mondván, nem tudják vállalni, ha netán megint teherbe esnék. Hidd el, nagyon kevés főnök lenne rád tekintettel, persze tisztelet a kivételnek!
2010. jan. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon sajnálom ami veled történt. Főleg a Babó elvesztését! Remélem minden rendbejött azóta (már amennyire lehetett), és van már Picurkád meg rendes állásod is. Ha mégse, akkor tiszta szívemből kívánom hogy így legyen! Szerintem nem veszítenek sokat a munkaadók azzal, hogy valaki elmegy szülni. Legalábbis ennél a munkánál ami nekem lesz.

2010. jan. 28. 09:34
 20/34 anonim ***** válasza:

lelkiismeretfurdalás nélkül elvállalhatod a munkát - de még ne szólj nekik a babáról


gratulálok :)

2010. jan. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!