Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leolvasható már belőle valami?

Leolvasható már belőle valami?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elég kevés adat van rajta, de csak nem rég kezdtem el vezetni.

[link]


2010. jan. 27. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
mikorra kellene, hogy megjöjjön?
2010. jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem is hasonló. ma jött meg :(


de neked még lehet jó a vége

2010. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát az attól függ. Mert a aszokásos 28 napot nézzük ami mindig is szokott lenni akkor 19-én, de ha most megint késik mint múltkor akkor még nem kellene.
2010. jan. 27. 13:32
 4/9 anonim ***** válasza:

mennyit szokott késni?


az a baj, hogy rövid a görbéd. nem látszik a peteérés. az is lehet, hogy csak 20-án volt és akkor még egy hétig nem jön meg majd

2010. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos elég rövid a görbe.


Úgy tűnik, volt tüszőrepedésed, de nem lehet egyértelűen megállapítani, hogy mikor. Talán a 29. ciklusnapodon. Ha így van, akkor megint a 43. ciklusnapodon (nem) kellene megjönnie.

2010. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha még nem kell megjönnie akkor mikor érdemes tesztelnem? Ha a43. napon sem jön meg, akkor 4-5 nap után?
2010. jan. 27. 13:39
 7/9 anonim ***** válasza:

ha biztos eredményt akarsz kapni, akkor igen. ha az a lényeg, hogy minél előbb megtudd a jó hírt, akkor már lehet, hogy most is. (mert lehet, hogy mégis szabályosan, 14. nap környékén volt a PÉ és akkor már most is mutat.)

de én várnék a helyedben, ahogy írtad 4-5 nap késést a 43. naphoz képest

2010. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én csinálnék most egy tesztet, arra a verzióra, ha 28 napos lett volna most a ciklus. mivel a hőt nemrég méred, nem lehet tudni.

ha negatív az eredmény akkor azt valószínűsíteném amit már írtak, hogy a 43. napon nem kellene megjönnie, és akkor ha elmarad a mensi 2-3 nappal utána csinálnék tesztet reggeli pisiből.

amúgy a 43 napos ciklus nagyon hosszú, az én dokim azt mondta, hogy 24-35 napos ciklus a normális, azon kívül már meg kellene vizsgálni, hogy nincs -e valami gond. nem feltétlenül van, csak gondoltam ezt is megemlítem.

2010. jan. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy tesztet csináltam már mikor a 28 napos ciklus nem jöt meg rá 4 napra.
2010. jan. 27. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!