Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség, vagy nem valószínű?

Terhesség, vagy nem valószínű?

Figyelt kérdés

Naptárilag peteéréskor voltunk együtt a párommal (de megszakítással/, és a napokban rosszul voltam: pl. éjszaka nagyon erős hányingerre ébredtem a hőm 37 fokos, kisebb szédülés, és kb. több mint egy hete mellfeszülés, a hétvégén kellene megjönnie, nem birtam csináltam tesztet /Gabriell/ negatív lett, a tüneteim koraiak, gondolom.

Akinek volt hasonló tapasztalata kérem válaszoljon, kiváncsi vagyok, hogy mi lehet ez,tudom biztosat Ti sem tudtok mondani, de talán megnyugszom tőle.

Köszönöm.


2008. aug. 13. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szia én is éreztem tüneteket mára mensi előtt 1 héttel, negatív teszt mellett, és mensi előtt 4 nappal a clearblue ki is mutatta.
2008. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hanyadik napodon vagy? Hány naposak a ciklusaid?
2008. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a válaszokat. Most vagyok a 25. napon a ciklusaim kb. 28-29 naposak, egyszer volt hosszabb 40 napos, de szinte mindig pontos.
2008. aug. 13. 11:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor várj még a menszi napjáig és csak utána tesztelj. .) Sok sikert!!!
2008. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem is várjj egy kicsit
2008. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Szeretném megkérdezni hogy összejött-e a baba? Gondolom már tudod! :) Légyszí írd meg mert most én is ugyan ebben a helyzetben vagyok!

Remélem babás vagy!

2008. dec. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! ne haragudj, hogy eddig nem írtam. Nem lett baba, talán ebben a hónapban összejön. Neked?
2009. jan. 16. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!