Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt olvastam itt, hogy aktus...

Azt olvastam itt, hogy aktus után 14 nappal ha nem jön meg,akkor terhesség valószinű. De ha aktus után két nappal megjön, akkor már nincs terhesség? Ez tényleg igy van, ha terhes valaki?

Figyelt kérdés
A ciklus duagrammot hogy tudnám ugy megcsinálni,hogy görbémet mutassa? Segitene nekem valaki? Köszi előre is.
2009. ápr. 26. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ezt nem igazán értem ha az aktus pont peteéréskor történik akkor valószínű a teherbe esés de az h aktus után két nappal megjön ezt nem értem

magyarázd el pontosabban mire gondoltál

ha pedig nem akarsz gyereket akkor védekezz

2009. ápr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez mind attól függ h az aktus mikor történik

az előző voltam

2009. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
22-én van aktus, 24-én megjön.Itt nem arról van szó hogy nem akarok gyereket, hanem csak erre lettem volna kiváncsi. nem mindenki tudhat mindent.köszi a választ
2009. ápr. 26. 14:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor sem kellene megjönnie, hiszen a fogantatás pillanatától a tested készül a beágyazódásra. Az mindegy, hogy a mensi előtt történt-e két nappal. Hiszen előfordulhat több ovuláció is egy ciklusban.
2009. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok. köszi szépen.
2009. ápr. 26. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!