Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baj? Részletek lent!

Lehet baj? Részletek lent!

Figyelt kérdés
január 10-én volt egy spontán vetélésem. 5 hetesen menstruációval távozott, nem kellett műtéti befejezés. (júliusban viszont missed abom volt) A doki azt mondta hogy 1 ciklust várjunk meg, utána lehet próbálkozni. Viszont tegnap kiszakadt a gumi, és minden jel szerint ma van az ovulációm. Lehet baj hogy nem vártuk meg az 1 hónapot, és terhes leszek?? Kérlek írjatok, várom olyanok válaszát is nem várták ki a "türelmi időt"!?
2010. jan. 26. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Ha megfogan a babád most, az azt jelenti, hogy a méhed felkészült egy baba kihordására, szerintem emiatt ne aggódj.

Egy barátnőm 6 hetes vetélés után rögtön a következő hónapban babás lett és megszületett a gyönyörű, okos lánya.

2010. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Nekem novemberben volt spontán vetélésem, 5 hetes volt, szépen kitisztult, nekem sem volt műtét! A dokim azt mondta, ne várjunk, ha újra babát szeretnénk. Kb. 2-3 hétre rá peteérésem volt, rá 2 hétre + teszt! Most 10 hetes a baba! 7 hetesen nézték, minden rendben volt vele, majd legközelebb a jövő héten megyek dokihoz!

Bízok benne, hogy minden a legnagyobb rendben lesz, és drukkolok neked is!

2010. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
A missedem után úgy mentem vissza a hathetes kontrollra, hogy ismét várandós voltam. Gondtalan terhességem volt, makkegészséges, 4550 gr-os lányom született.
2010. jan. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is júliusban volt misses abom, hasonlóan mint neked ki kellett volna várni még egy ciklust, csak egyetlen egyszer nem védekeztünk:) És most már 16 hetes terhes vagyok! Szóval ne aggódj, ha sikerült a baba!


(tegnap is leírtam itt, bocs ha valaki 2x olvassa)

2010. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!