Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, ha halványan...

Terhes lehetek, ha halványan van csik?

Figyelt kérdés
Most reggel csináltam egy tesztet és nagativ lett.De késöbb pár perc mulva ránéztem és nagyon nagyon halványan ott van a második csik.Már nagyon szeretnénk babát,de a párom azt mondja h már bebeszélem magamnak.
2008. aug. 13. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!!!nemtom milyen tesztet csináltál,de általában mindnél ottvan a leírásban,hogy 3-5másodpercig kell a vizeletben tartani,nemszabad tul belenyomni....tehát ezekkel is ellkhet ugymond rontani,énszerintem vegyél egy másik,s nézd meg azt is az mit mutata....énis tesztelős időszakomban vagyok,én tegnap-és ma csin egyet-egyet,nálam a tegnapi rögtön kimutatta a +,a mai nekemis halvány volt,ezér gondolom probálj ki egy másik fajtát.Monduk a fene sem tudja ezek mennyire 99%-ak,legbiztosabb egy nőgyógyász!!!!

Üdv.:moniq

2008. aug. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Kicsit később jelent meg a csík, és nangyon-nagyon halványan, de ott volt. 2 nap múlva (a kimaradt menzi első napján) megismételtem és egyértelműen, szinte azonnal megjelent a második csík. Coralene (20-as érzékenységű) tesztet használtam. Gyógyszertárban lehet kapni. Ha még nincs itt a nemvárt ideje, akkor várd ki, ha meg igen, akkor én ajánlom neked ezt a tesztet. Szerintem jó!
2008. aug. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is igy voltam. Nem vártam meg az időt, s majdnem eldobtam a tesztet, mikor halványan megláttam a második csíkot is. Vártam még egy kicsit, s akkor kissé jobban látszódott.

A dokim akkor azt mondta, hogy a halvány csík is csík. Valószínüleg később volt peteérésem, s később fogant a baba.

Ilyenkor még kevesebb a HCG az ember szervezetében, ettől halványabb a csík.

Az UH kimutatta a 2 csík okát. Ugyhogy nyugi!

Gratulálok!

28 hetes kismami

2008. aug. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!