Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött a menstuációm de...

Megjött a menstuációm de elötte két nappal csináltam egy tesztet és halványan látszott a második csík is, akkor lehetek még terhes? Attól mert megjött.

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetett biokémiai terhesség, ami valami miatt nem tudott megmaradni. Csinálj egy tesztet és ha negatív lesz, akkor lehet erről volt szó. Viszont, ha arra gyanakszol, hogy ez nem rendes menzesz, hanem másfajta vérzés, akkor fordulj minél hamarabb orvoshoz, ha terhes vagy mégis, lehet gyógyszert keel szedned, sokat pihenned, stb.
2010. nov. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ettöl még lehetsz terhes, van, akinek több hónapig is megjön a menzesze a terhesség alatt is.
2010. nov. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. nov. 10. 13:57
 4/9 eszo ***** válasza:

igen, de az is lehet, hogy ha terhes vagy, vagy voltál..akkor most kezdődött egy vetélés, és azért vérzel..


Csinálj egy tesztet és ha pozitív, akkor

menj mielőbb dokihoz..


ha negatív, akkor lehet csak szellemcsík volt az előző teszteden!


Drukkolok hogy minden oké legyen!


majd írj!

2010. nov. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos gond mégis csak a teszt tévedett megvolt a másik teszt is és negatív.Nagyon sajnálom mert már nagyon szerettük volna a babát.Na de nem értem mitől nem sikerül sürün együtt vagyunk a párommal mégse jön össze most hogy végre azt hittük hogy összejött mégsem.Ez nagyon rossz.
2010. nov. 10. 14:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy a menzesz előtt sok-sok teszt halvány pozitív lett és megjött rendesen. Rohantam a dokihoz, elküldött HCG vérvételre, kiderült, hogy negatív. Az orvos azt mondta, hogy vagy a tesztek tévedtek vagy volt fogantatás, de nem ágyazódott be rendesen, ami nagyon gyakran megesik a legtöbb nővel, csak nem tesztelnek és nem tudnak róla.

Rá két hónapra a pozitív tesztek után nem jött meg:)

Úgyhogy ne aggódj! Sikerülni fog legközelebb. Vegyél ovu tesztet, hogyha biztosabbra akarsz menni.

2010. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És olyankor mi van amikor megjön de nem igazán menstruáció pl:nekem úgy szokott megjönni hogy egyből sok van és élénk piros és most barna folyásom volt abból is egy kicsi mint amikor mesntruáció vége van és tisztulunk .De a 2. tesz negatív lett lehetett emiatt is?Vagy zárjam ki a terhességet?
2010. nov. 10. 15:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan, hogy volt pozitív tesztem, aztán 2 nap késéssel, de megjött, és hát elég rendesen. Feküdnöm kellett, annyira erős volt. Beszéltem dokival, azt mondta, hogy hagyni kell elmenni.Mármint valószínű, hogy baba lett volna, de nem tudott megmaradni. Rá két hónapra már terhes voltam, erős pozitív teszt, és nem is jött meg. Szerintem jó jel, hogy már volt egyszer pozitív teszted! Azt mondják, ilyenkor hamar összejön a baba, amint az én példám is igazol! :-))
2010. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez most volt. Oktober 6-en megjott (szerda), okt. 10-ere elmult (vasarnap) igy aznap egyutt voltunk, masnap meg lehetett peteeresem, mert rettentoen fajt a bal petefekszem, meg is lepodtem hogy csak nem korai peteeres? Kozepidoben nem volt semmi, aztan ciklus 18.napjan negativ teszt, ra par napra halvany pozitiv teszt, ra par napra a ciklsu 27.napjan megjott, es az orvos is alatamasztotta, hogy biztos hogy teherbe estem csak vmi miatt nem maradt meg a baba. Ha nem teszteltem volna menzi elott, nem is tudnek most rola.


En onnan is gyanitottam, hogy mar jo 2.5-3 hettel azelott hogy megjott nov. 1-jen a 27.napra, minden aldott nap mindjart megjon erzesem volt, egyuttlet utan (okt. 10.) par nappal kezdodott, es hol erosebben, hol kevesbe, neha aludni se tudtam meg hajnalban erre az eros mindjart megjon erzesre keltem fel. Egy ido utan a melleim is erzekenyek lettek, meg szurkaltak stb... Pedig en az a fajta vagyok aki SOHA nem mellfajos sem menzi elott, sem kozben, sem utana, sem peteereskor, csak akkor faj a mellem ha terhes vagyok.

2010. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!