Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? A terhességi...

Terhes lehetek? A terhességi teszten 1 csík rá egy órára mégegy csík halványan. Mit jelent?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
az 1 óra múlvai újabb csík érdekes. általában, ha terhes vagy azonnal megjelenik a 2. csík, mégha csak halványan is. elképzelhető, hogy rossz a teszt. javaslom holnap (ha addig kibírod) csinálj egy másik tesztet.
2009. dec. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismételd meg pár nap múlva a tesztet,lehet,hogy terhes vagy.
2009. dec. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mindenképp csinálj néhány nap múlva új tesztet. Elképzelhető, hogy terhes vagy, tényleg érdekes a csík ilyen késői jelentkezése. Bár azt szokták mondani, hogy 10-15 perc elteltével ne értékeljük a tesztet.
2009. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

lehetsz terhes,én is így jártam(Clearblue teszt,esti vizelet)

Ha ott a 2.csík-mindegy mikor-az nem véletlenül kúszott oda.Ismételj 1-2 nap múlva reggeli pisiből.:)

2009. dec. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva egy másik tesztet is csinálj, mert azt mondják, hogy időn túl már nem számít, de szerintem meg van reális alapja, hogy babás vagy, mert akkor miért jött volna ki a másik csík is, ami a HCG-t mutatja, ami csak nagyon ritka betegségnél van jelen a szervezetben, amúgy csak a terhesseknél mutatható ki.
2009. dec. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugyanígy jártam. Csütörtökön ilyet teszteltem, és szombaton már 5 percen belül kijött a másik csík.

Ha a halvány csík rózsaszín, és nem szellemcsíkot láttál, akkor valószínű, hogy csak korán csináltad.

Próbáld újra 2 nap múlva 10-es erősségű teszttel.

2009. dec. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!