Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellfeszülés. Baba? Sziasztok,...

Mellfeszülés. Baba? Sziasztok, kb. mikortol érezhetö a mellfeszülés ha sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Ha sikerült akkor még nagyon nagyon korán van.....viszont pár napja elkezdet feszülni és fájni a mellem.Oldalt és a mellbimbo körül.Szerintetek ez lehet egy ugymond elsö jel???NA meg ha valaki igy vette észre kb..hány hetes lehetett a pici?Válaszaitokat elöre is köszönöm.
2010. jan. 25. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Persze lehet terhesség jele, de sajnos ugyanúgy menstruáció előjele is lehet. A mellfeszülés az egyik tipikus PMS. Ettől függetlenül természetesen lehet terhesség előjele is. Mikor kellene, hogy megjöjjön?
2010. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt előtt két héttel már fájdogált. Kb 2-3 hetes lehettem. De nekem a menses előtt is fájt, szinte ugyanígy, csak most nem múlt el. K
2010. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én mnesielmaradás után pár nappal már éreztem.


2. válaszoló, jó hosszú ciklusaid lehettek és így is sikerült a baba, gratulálok!

2010. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40 napra jött meg általában. Hát igen, elég nehezen jött össze 2 évig vártunk rá. K
2010. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a mellfájásból tudtam/éreztem, hogy sikerült a bébi. Kb 3-4 nappal a nemvárt előtt kezdett fájni, de teljesen máshogy mint menstruáció előtt (nekem mindig fájt előtte, mindig ugyanúgy). Olyan érzés volt, mintha le akarna szakadni, nagyon-nagyon érzékeny volt és igen, oldalról fájt. Ez így hülyén hangzik, de nem lehet jobban megfogalmazni. Egyébként nekem a mellfájás és az aluszékonyság volt az összes tünetem, viszont az 3 három hónapig tartott. Volt, h úgy tudtam csak kiszállni az ágyból, h tartottam a melleimet (jó naggyal áldott meg az ég), mert azt hittem tőből leszakad, sírni tudtam volna...
2010. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a mensim még nem most kell h jöjjön...majd február 4.-5.-én.Mindig pontosan jön meg és soha nem fáj elötte a mellem...közben amugy fájdogál a hasam is mintha megjönne na de most volt meg szinte és nagyon nincs itt az ideje még...na meg persze remélem meg se jön..:)
2010. jan. 25. 22:38
 7/9 A kérdező kommentje:
kb.én is a második válaszadohoz hasonlitanám az idömet ha minden igaz lehet.....
2010. jan. 25. 22:40
 8/9 anonim ***** válasza:

A mellfeszülés tipikus pms tünet, félidő után már lehet érezni "üres" ciklusokban is.


Nekem mindig volt menszi előtt megfeszülés. Abban a hónapban is volt, amikor végül nem jött meg, mert teherbe estem. Szóval erre nem építenék. A korai terhestünetek és a PMS tünetek nagyrészt azonosak amúgy is.

2010. jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem minden hónapban már menses előtt 10 nappal elkezdtek feszülni a melleim. Tehát PÉ után pár nappal. Ez nem volt másként "akkor" sem. Elkezdtek fájni, már megint elvoltam keseredve, hogy megint nem jött össze. Ráadásul a nem várt közeledtével újra száraz lett a hüvelyem, nálam ez egy tipikus megjön mensi tünet egyébként. Eljött a nem várt napja, de sehol semmi, a melleim majd szét robbantak ugyan úgy mint menstruáció előtt, és közben. Majd késett egy napot, hát nem bírtam ki, hogy ne vegyek egy tesztet, és láss csodád pozitív volt!!!! Szóval a mellduzzadás, fájdalom mindenkinél változó, nekem ugyan úgy megmaradt a tünet, és biztos voltam benne, hogy megint nem jött össze! Tehát nem kell egyből elkeseredni kedves leendő kismamik, itt vagyok én a példa! :) Sok sikert kívánok!
2010. jan. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!