Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellfeszülés, hasfájogatás,...

Mellfeszülés, hasfájogatás, sírósság. Ugye a menzeszem előjele, és nem baba? Nagyon félek. :' (

Figyelt kérdés

A menzeszem nem tudom mikorra várjam, mert múlt hónapban még tablettát szedtem... Ha a megvonásos vérzésem első napjától számolom, akkor csütörtökön kell most megjönnie...


A mellfeszülést múlt hét óta érzem, a többit meg pár napja. 2 hete szeretkeztem utoljára spermiciddel + megszakítással.


Máskor is vannak ilyen tüneteim menzesz előtt, de mióta élek szexuális életet, mind1, hogy mivel védekezünk, minden hónapban sírva rettegek, hogy ugye megjön-e, mert sem felnevelni, sem elvetetni nem tudnám a gyereket... Ráadásul ha most terhes lennék, már apja sem lenne.:(


2011. febr. 22. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia hát ez nem a legjobb helyzet nekem így jelentkezett a terhesség de ha úgy gondolod hogy most terhes lehetsz akkor inkább tesztelj én nagyon ellene vagyok az abortusznak mondjuk mi terveztük és majdnem 1 évet vártunk rá hogy terhes legyek most szerencsére sikerült és már 23 hetes vagyok. Állásod van?Mennyi idő vagy?
2011. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincsen állásom. Most készülök egyetemre menni. 19 éves vagyok.
2011. febr. 22. 14:06
 3/11 anonim ***** válasza:

Tesztelj mindenképp.

Mennyi ideig szedted a gyógyszert? Sajnos az abbahagyás után nem biztos, hogy megjön rendesen. Lehet, hogy csak 2-3 hónappal utána jön meg először, ha megjön és nem a dokinak kell gyógyszeresen meghoznia. De nem értem, ha ennyire parázol, hogy terhes leszel, akkor miért nem az óvszert választod a spermicid helyett? Sokkal megbízhatóbb...

2011. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2 hónapig szedtem gyógyszert, és mind2 hónapban másikat (az első tabi volt életem első foggátlója, csak rosszul voltam tőle, ezért váltottam, de a második is elviselhetetlen volt, ezért letettem).

A barátomat szorítja az óvszer, tompán érez benne mindent, és kidörzsöli neki, ha sokáig csináljuk, ezért nem vártam el tőle, hogy megint használja. Ő sem várta el, hogy tabizzak, mivel minden bajom volt tőle. Ezért találtuk ki, hogy kúppal védekezünk, de mivel tudjuk, hogy sokan teherbe estek mellette, ezért nem ment el belém... Az előváladékot meg gondoltuk, hogy meg tudja ölni a kúp, mivel eredetileg úgy tervezték, hogy egy egész adag ondót megöljön...

2011. febr. 22. 14:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod. De mivel ilyen parás vagy mindenképp vegyél egy tesztet és csináld meg. A gyógyszer utóhatásaként is késhet most, így ahelyett, hogy még jobban hergeled magad, egy teszt megnyugtat majd :)
2011. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Gravi-hcg-t szokott venni nekem anyukám, de most egy másik fajtát vett, amire az van írva, hogy az esedékes menzesz első napjától mutatja ki biztosra. Péntekre terveztem...

Igaziból nem tudom, hogy most miért parázom már, még nem is késik...

2011. febr. 22. 14:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Vegyél egy nagy levegőt és nyugodj meg. Azzal nem használsz ha idegesíted magad. Ha még nem is késik nem biztos hogy terhes vagy. Egyelőre fölösleges idegeskedned. Akár hogy is alakul csak van valaki akire számíthatnál. Bízz benne hogy úgy lesz ahogy akarod.
2011. febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De nem számíthatok senkire.:(

A szüleim nyakára nem szülhetem a gyereket...

A barátommal pedig szakítottam (más okok miatt), és különben is beleszakadnánk anyagilag akkor, ha még együtt lennénk.

2011. febr. 22. 20:14
 9/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Szia figyelj próbálj már ebbe a kislányba valami értelmet sugározni 16 éves és ő minden áron szülni akar persze a szülei nyakára mert nekik semmijük nincs.

2011. febr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Muszáj meg nyugodnod. Bíznod kell benne hogy nem lesz semmi gond. Ha pedig mégis terhes lennél és nem szeretnéd sem felnevelni sem pedig elvetetni ott az örökbe adás.

Rengetegen vágynak egy babára és biztos hogy szerető családba kerülne. Persze nem azt mondom hogy terhes vagy.

2011. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!