Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétvégére nem várom. Ilyenkor...

Hétvégére nem várom. Ilyenkor már szoktam érezni, hogy meg fog jönni, de most semmi. Se mellfeszülés, se görcsölés. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Vagy mindenképpen görcsölnön kéne??
2010. dec. 1. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is hétvégére nem várom, és ilyenkor már a mellem ugy fáj hogy majd le tudna szakadni...

hajrá :):)

2010. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia!Te sem érzel semmit sem?
2010. dec. 1. 09:56
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. semmit nem érzek. de van olyan pillanat hogy az alhasamnál bele-bele nyilal, és néha furcsán fáj. Már a mellem is szokott ilyenkor fájni, de egyenlőre még várat magára. nálad mi a helyzet? folyásod neked milyen (ha van).
2010. dec. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tegnap én is éreztem néha apró nyilalásokat,de nem tulajdonítottam neki nagy figyelmet.Fehér sűrű folyásom van,de nem sok.Neked?
2010. dec. 1. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem hétvégén volt fehér folyásom, kicsit több mint szokott, akkor együtt is voltunk. Most is érzem hogy "van" hasam. olyan nehezen telik az idő, jólenne már tudni hogy mi van. te mikor tesztelsz ?
2010. dec. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egy nagyon picit én már érzem a mellem, meg a hasamnál nagy nyomást éreztem mintha valaki nyomná, meg nyilal oldalt...
2010. dec. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!