Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellfeszülés, hasfájogatás,...

Mellfeszülés, hasfájogatás, sírósság. Ugye a menzeszem előjele, és nem baba? Nagyon félek. :' (

Figyelt kérdés

A menzeszem nem tudom mikorra várjam, mert múlt hónapban még tablettát szedtem... Ha a megvonásos vérzésem első napjától számolom, akkor csütörtökön kell most megjönnie...


A mellfeszülést múlt hét óta érzem, a többit meg pár napja. 2 hete szeretkeztem utoljára spermiciddel + megszakítással.


Máskor is vannak ilyen tüneteim menzesz előtt, de mióta élek szexuális életet, mind1, hogy mivel védekezünk, minden hónapban sírva rettegek, hogy ugye megjön-e, mert sem felnevelni, sem elvetetni nem tudnám a gyereket... Ráadásul ha most terhes lennék, már apja sem lenne.:(


2011. febr. 22. 13:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Tegnap teszteltem, és negatív lett. Remélem, hogy ma vagy holnap meg is jön...


" http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Szia figyelj próbálj már ebbe a kislányba valami értelmet sugározni 16 éves és ő minden áron szülni akar persze a szülei nyakára mert nekik semmijük nincs."


Nem tudom, hogy miért akar szülni, de nem hiszem, hogy hallgatna bárkire is...:D


Ha véletlenül esett volna teherbe, és úgy akarná megszülni, akkor viszont tuti támogatnám benne...

2011. febr. 24. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!