Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem sikerül? (bővebben...

Miért nem sikerül? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Másfél évet vártunk a kislányunra mióta megszületett nem védekezünk most 18 hónapos és még mindig nem jött össze a kistesó a ciklusom normálisnak mondható általában 27-28 napra jön meg. Mi lehet a gond valakinek van hasonló tapasztalata. Vagy velünk van a baj de ha már van egy gyermekünk nem lehet velük gond vagy mégis.

Szülés után mennyi idő az míg regenerálodik a szervezetem. 13,5 órát vajúdtam nehezen szüetett már majdnem császáros lett.


2010. jan. 25. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt itt senki nem tudja neked megmondani.

Az elözöre is sokat vártatok, de teherbe esni a szülés utáni elsö menstruációval lehet, hogy ez egészséges-e az már más kérdés.

és bizony lehet hogy az is elöfordulhat hogy több gyerketek nem is lehet, akár egyik akár másik felöl.

de ha nagyon szeretnéd már fordulj orvoshoz, ö segíteni fog.

2010. jan. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben legalább 1 hónapon keresztül hőmérőznék és ovu tesztet használnék, hogy kiderüljön, van-e egyáltalán peteérésed. Az ovu teszttel azt is pontosan tudni fogod, hogy mikor kell összebújnotok!

Sok sikert!

2010. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Többféle gond is kialakulhat az 1. baba óta, pl párodnak lehet bacis fertőzése, amiből ki lehet kezelni gyógyszerrel, vagy petevezeték gond stb.


A szülés ilyenkor nem számít, pláne, hogy nem császár volt. Talán pszichésen gátolhatja a teherbeesést, ha félsz a szüléstől az előzmények miatt (én is nehezen dolgoztam fel).


Milyen sűrűn vagytok együtt a pároddal?

2010. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, hogy ennyi idő alatt már biztosan regenerálódott a szervezeted.


Rákszűrésre mikor mész? Mert akkor csinálnak uh-ot is és az orvosnál is rákérdezhetnél erre!

2010. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!