Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélyem teherbe esni, ha...

Van esélyem teherbe esni, ha a páromnak csak egy heréje van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne? Ha vannak életképes ivarsejtjei akkor teljesen mindegy szerintem hogy hány heréje van.
2010. jan. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van!!!! Neki is ugyan úgy termelődik a sperma, csak egyel kevesebb heréje van. Sok sikert nektek! :)
2010. jan. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Volt egy régi latin orvosi mondás (ami jogi területen is terjed, mert a here és a tanu ugyanaz a szó latinul) 'egy here nem here' vagy "egy tanu nem tanu"... de ez persze nem igaz. Egy here is elég a megtermékenyítéshez! Ahogy egy petefészek is elég! Csak működőképes legyen! Nem kell megijedni, csak sokat próbálkozni! :)
2010. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik fiú osztálytársamnak volt egyszer egy nyári balesete...

Nos, neki lett a csapatból elsőként gyereke...

2010. jan. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat,nagyon megnyugtatóak voltak.mégegyszer köszi
2010. jan. 25. 12:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Naná!!! Ismerek ilyen párost és elsőre összejött nekik a baba!!! Csak hajrá!
2010. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
csak azért parázok ennyire,mert már majdnem 1 éve probálkozunk,és még semmi.féltem töle hogy talán ez lehet az oka.
2010. jan. 25. 14:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor ideje elmenni kivizsgálásra. Egy éves sikertelenségnek általéban van valami oka, ami lehet banális is, de lehet súlyos is. Van, hogy csak minimális kezelés kell, pár bogyó, és máris jön a baba.
2010. jan. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok az élő példa rá mert édesapámnak is "csak" egy heréje van! Remélem ezzel megnyugtatalak. Ha már egy éve próbálkoztok akkor én is orvoshoz menést ajánlom mielőbb.Sok sikert a babaprojekthez!
2010. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!