Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40éves vagyok van is már...

40éves vagyok van is már gyermekem de a páromnak nincs, nagyon szeretnénk de sajnos nem sikerül.Mit tegyek? Szeretnék teherbe esni, sikerül még?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha minden feltétel adva van mindkettőtöknél és nincs öszeférhetetlenség, miért ne sikerülhetne?:)Ha már régóta nem sikerül, menjetek dokihoz,ő megmondja mi a baj(ha van egyáltalán) és mit kell tenni.Nővérem 43 éves,és most várja a negyedik bébit,18 hetes.Hajrá drukkolok!

2009. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Csak biztatni tudlak! Hajrá! Kipróbálhatod még a gyógyteákat, melyek fokozzák a peteérést :ciklus első 14 napján cickafarkos keverék (cickafark, kamilla, körömvirág, cirtomfű) 14. nap után (palástfű, kamilla, körömvirág,cirtomfű)Mindegyikből 30 teáskanállal egy mély tálban összekeverni. Reggelente leforrázni 3 dl vízzel 2-3 teáskanálnyit, 8-10 percig állni hagyni. Ezt még ki lehet egészíteni a barátcserje kapszulával, gyógynövényboltban kapható, olvass róla a neten. Én még az Aviva- tornát is ajánlom, sok csodát tesz 40-en túl! Szintén a neten. Én csináltam 1 sikertelen lombik után és sokat imádkoztam és van is egy 4 éves kisfiam, nem lombik baba. Sok sikert!!!!
2009. jan. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!