Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 éve nem esek teherbe, ma...

5 éve nem esek teherbe, ma elmentem dokihoz. Említette, hogy majd a páromnak se ártana megnézetnie magát. Milyen vizsgálatra kell számítania? Mit fognak csinálni a "tekintélyével"?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A párodnak egy egyszerű spermavizsgálatra van szüksége. Bementek egy olyan intézménybe, ahol ilyet csinálnak reggel, a párod elvonul a mosdóba egy kis pohárral, leadja a spermiumot, és az eredményt már meg is tudjátok aznap :) Ennyi :)
2010. márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi is voltunk Szegeden a női klinikán: spermavizsgálaton. Nagyon rendesek, udvariasak voltak. A prof. megvizsgálta a férjemet (a "tekintélyét") (10másodperc) majd kérdéseket tett fel nekem és neki. Utána kapott egy kémcsövet aminek a teteje egy széles kis edényke volt. Abba kellett "produkálni" apának:)

Külön szoba van erre a célra kialakítva ággyal, filmekkel, újságokkal. (nem nagyon volt rá szükség mert előtte 4 napig már nem lehet összebújni:)))

2010. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, Szegeden 1 hét múlva volt eredmény. (a szobába be is kísérheted :)))
2010. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia! A párod ne aggódj, nagyon kellemesen fogja magát érezni. Ha mégis csak a te társaságod kell neki, van intézmény, ahol a különhelyiségbe a párok (Te is) bemehetsz mintaprodukálás végett. Csak nagyon sterilen előtte szigorú kézmosás... Komolyabb intézményben manuálisan is vizsgál az orvos, nem csak mintát kell adni, de az ritka. Az eredmény kb. egy hét múlva kész.

Egyébként már épp ideje, hogy ő is megnézesse magát!!!!!

2010. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát akkor az nem lesz nagy valami! :)

Milyen osztálynak vagy minek nevezik ezt, ahova mennie kell? Vagy először várjuk meg azt, hogy én átessek minden vizsgálaton? És ő csak utána menjen?

2010. márc. 12. 19:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Andrológiát kell keresnetek. sok sikert :-)
2010. márc. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kell várni a te vizsgálataidra mert általában a férfit nézik meg elsőként.
2010. márc. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne várjátok meg a Te eredményeid, mert csak tovább húzzátok az időt. Az én páromnak is a múlthéten nézték meg a meddőségiben. Nem halt bele :) Mondjuk a Kaáliban egyszerre csinálják a vizsgálatokat mindkét félnél. Na de 5 év után mindenképpen neki is meg kellene nézetnie magát. Sok sikert!!
2010. márc. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az andragológia beutaló köteles? Köszönöm a biztatásokat! :)
2010. márc. 13. 22:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kellett beutaló.Be telefonáltam és megkérdeztem kell-e időpontot kérni meg mi szükséges.
2010. márc. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!