Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na ez most mi? Teljesen kész...

Na ez most mi? Teljesen kész vagyok.

Figyelt kérdés

Tegnap este halvány pozitív teszt, ma reggel pozitív teszt. Erre fél órája megjött. Nem úgy fáj ahogy szokott, de érzem a hasam alját. Akkor már megint nem sikerült.

Vagy a teszt vágott át, X-epillel teszteltem, ilyet még nem láttam sehol, de csak ez volt a gyógyszertárban tegnap.

Nagyon csalódott vagyok. Valaki járt már így, mint én??? És mégis babája lett???


2010. jan. 23. 10:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
MI LETT???
2010. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez olyan rossz, hogy nem lesz kerek a kép, már nem kapunk választ... Ilyenkor már nem vagyunk fontosak???
2010. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsó válaszolónak! Ha én kérdést teszek fel és ti vagytok olyan kedvesek hogy segítetek, mindig megírom a végét a dolognak! Ez így kerek és korrekt!
2010. márc. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Elvetéltem..........
2010. ápr. 14. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!