Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na ez most mi? Teljesen kész...

Na ez most mi? Teljesen kész vagyok.

Figyelt kérdés

Tegnap este halvány pozitív teszt, ma reggel pozitív teszt. Erre fél órája megjött. Nem úgy fáj ahogy szokott, de érzem a hasam alját. Akkor már megint nem sikerült.

Vagy a teszt vágott át, X-epillel teszteltem, ilyet még nem láttam sehol, de csak ez volt a gyógyszertárban tegnap.

Nagyon csalódott vagyok. Valaki járt már így, mint én??? És mégis babája lett???


2010. jan. 23. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nyugi!!! Ha nem annyi a vérzésed mint lenni szokott hanem jóval kevesebb, van aki a terhessége elején még jó darabig menstruál! Nyugodj meg és pihenj, feküdj ha tudsz. Vegyél be E vitamint az a méhnyálkahártya vastagságában segít. De azt a továbbiakban is szedhetnéd hogy ne járjál így, én ezt tanácsolom. Ne idegeskedj, két pozi teszt az baba, csak nehogy elmenjen. Mennyire vérzel?
2010. jan. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem nagyon. Csak az a baj, hogy olyan furcsa nyákos, barnás a vérzés. Ilyen nem szokott lenni soha.
2010. jan. 23. 10:42
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem ez baba! de egy ultrahang mindent megmutata ha sikerült gratulálok 37+5hetes mami
2010. jan. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Menj el ügyeletre, kérj sárgatest-hormont!!! Nehogy késő legyen. A biztonság kedvéért vegyél tesztet is, amivel a következő napokban ellenőrizni tudod, erősödik vagy halványodik-e a csík! Én ugyanígy jártam egy éve, próbálkoztunk Duphastonnal, hátha megmarad a baba, de csak klinikai terhesség volt, nem maradt meg... :-(

Mutasd meg magad dokinak, még ma, ne várj hétfőig!!!

2010. jan. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azonnal doki, hátha tényleg csak hormonpótlás kell!!!!! Gyorsan!! Drukkolok!
2010. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos! Most azonnal! Ügyelet, akármi ... lásson valaki, és adjon amit kell! Uh sem ártana, és sok pihenés! Szorítok!
2010. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet tegnap óta?
2010. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
x-epil tesztben bízhatsz szerintem, nekem nagyon szépen kimutatta a terhességemet! hajrá!!!! tesóm anno simán menstruált a lányával, és ha ez nem is átlagos mensi, akkor simán baba!! vigyázz magadra!
2010. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Az ügyeletről elküldtek, a szombat éjszakám maga volt a pokol. Ma sima rendelésre sem fértem be, mert elfogyott a sorszám, ez az én formám, péntekre van időpontom.

De írok még majd, hogy mi lett.....

2010. jan. 25. 18:52
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia

Mi történt azóta??

2010. febr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!