Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon ez már trifázisos...

Vajon ez már trifázisos görbe? Vagy még nem?

Figyelt kérdés

[link]


Mit láttok rajta?


2010. jan. 22. 18:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Szerintem én már most dobnék egy pisit, ha baba van, akkor vonalazni fog neked! Nagyon drukkolok! Ha teszt-tipp kell, szólj!
2010. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Holnap délután mindenképp dolgom lesz a városban, így tesztet is holnap veszek, és kedd reggel fogom megcsinálni, ha addig meg nem jön... Eddig amit használtam: Medilab (jó volt, mutatott már halvány pozitívat és időntúli halványat is, igaz, hogy megjött utána...), Clearblue (most kicsit drága, hó vége van), Corax (szellemcsíkos sz*r), Lily (negatív volt sajna). Van valami jó tipped, ami könnyen elérhető és nem túl drága? Medilab? Köszi!
2010. jan. 24. 15:13
 23/29 anonim ***** válasza:

MEdilab szar! Mindig álpozi!

Clearblue nagyon jó (valóban drága..)

Amit ajánlok, jó és olcsó, az a DM-ben kapható X-epile. talán 500 ft 2db, korán és biztosan jelez. Drukkolok nagyon!

Egyébként a Rossmannos One Step is jó :)

2010. jan. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

[link]


Esett... :-(

Még semmi sincs, nem is érzem. Ma tesztvásárlás. Remélem, még nincs veszve minden...

2010. jan. 25. 07:14
 25/29 anonim ***** válasza:
Ellőtted már azt a tesztet?Kiváncsian várjuk.
2010. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Hát, nem... Ebben a ciklusban szerintem már nem is fogom, bár megvettem. Tegnap volt egy leheletnyi világos rózsaszín (???) folyásom, ami még soha nem volt, ma már barnázok. Tudom, hogy ez még nem zárná ki, de a hőmérsékletem is csak 36,6°C volt reggelre... Szerintem holnap biztosan megjön.

Hát, ez a hónap sem jött össze. Ez olyan dühítő, mikor minden olyan szépen alakul, és mégsem. Mindketten egészségesek vagyunk, de két éve nem akar összejönni. Pedig már nem görcsölök, csak csinálom a hőmérőzést is, mintha pl. csak a reggeli kávéról lenne szó, szokásból.

Hónap közben nem is fantáziálok, csak a ciklus végén, mikor látom, hogy a hőmérséklet megy-megy szépen felfelé. Ez a 2-3 nap viszont elég, hogy rossz legyen leszállni a földre.

Már csak azért is bíztam most, mert következő ciklusban elvileg inszeminációval indítunk, csak az a fránya pénz... Most meg azon jár az agyam, hogy inszeminációval is csak kb. 15% az esély rá, és ha nem sikerül, akkor újabb csalódás, és a csomó pénz is elment rá. Bár ott van a siker esélye is, csak jóval kisebb. Hát, nem is tudom. Irigylem azokat, akik csak "úgy" teherbe tudnak esni. Bár talán az, aki megküzd érte, másképp fogja biztosan értékelni az egészet...?

Mindegy. Új hónap, új esélyek! :-)))

2010. jan. 26. 16:42
 27/29 anonim ***** válasza:
szia! na mi van veled?? ugye nem jött meg?? Trifázisos lett a görbéd? drukkolok neked!
2010. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Hát, de...:-(

Azért köszi!

2010. jan. 31. 14:08
 29/29 anonim ***** válasza:
sajnálom :( de új hónap új esély! kitartás!
2010. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!