Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon ez már trifázisos...

Vajon ez már trifázisos görbe? Vagy még nem?

Figyelt kérdés

[link]


Mit láttok rajta?


2010. jan. 22. 18:17
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

[link]


EZ vagyok ma, alakul, ugye? :-)

2010. jan. 23. 07:25
 12/29 anonim ***** válasza:

HUH!!!! EZ nem semmi :)))

Én a helyedben már tegnap,de max ma tuti teszteltem volna.

De megértem, ha nem, mivel most inkább én is kivárok a nemvárt napjáig...

Annyit csalódtam már,hogy ugyse hinném el,mégha pozi lenne is...

DRUKKOLOK NAGYON!!!!!!!

Mesélj, érzel vmit??

A.

2010. jan. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Szia A.!

Nem érzek semmit, max. az elmúlt 1-2 napban a méhemnél kis csipkedős érzés volt. De hát akkor is van ilyen, mikor megjönni készül. Egyelőre semmi. 2-3 nap múlva, ha nem jön és és magas marad a hő, tesztelek. 2 éve próbálkozunk, pont 1 éve voltak pozi tesztjeim, de rögtön meg is jött. Aztán kb. 3 hónapja is volt szellemcsíkos majd időn túli pozitív, amit csak este vettem észre, de szintén megjött. Decemberben volt átjárhatóságim, ez az azt követő ciklus. Mindketten egészségesek vagyunk elvileg, de mégsem jött eddig a baba.

Következő hónapban elvileg inszeminációra mennénk, de gondolkodom rajta az anyagiak miatt. Próbálom most elterelni a gondolataimat, nehogy beleéljem magam valamibe, amibe nem kellene. Tavaly nyáron azt jósolták nekünk, hogy idén megfogan, 2009. évben még nem, mert nagy kiadásunk lesz. Ez megtörtént rá fél évre, decemberben, így utólag visszagondolva raktuk össze, hogy "Hopp, ez nagy kiadás volt!". Így már jöhet a baba... :-) Meglátjuk, még rakom majd fel a görbéket, hogy mi lesz belőle.

2010. jan. 23. 08:51
 14/29 anonim ***** válasza:
Na latod, most kezdodik a trifazis. Maradjon fent! Szepen alakulsz.
2010. jan. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Hát tudom min mész keresztül...

Nekem is volt már pozi tesztem és vele egy 63 napos terhességem is, sajnos vége lett.

De azt én is tudom,hogy akkor jön a baba, amikor jönnie kell és hát eddig millió más dologgal voltam nagyon leterhelve. De mostmár nekem is jöhetne. :) Mi is jövő hónapra kaptnk időpontot meddőségibe, de reménykedem,hogy már nem kell elmenni!

Mindenképp jelezz,hogy mi a helyzet veled!

Nekem még csak ma reggel volt ovum, szóval még 14-15 nap...

A.

2010. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Örülnék,ha már az én görbém is itt tartana :)

Szurkolok neked!

2010. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2010. jan. 23. 15:04
 18/29 A kérdező kommentje:

Mai görbém sajnos kicsit visszaesett, de még mindig jó szerintem:


[link]

2010. jan. 24. 09:45
 19/29 anonim ***** válasza:
Van otthon teszted????
2010. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Nincs itthon, és ma nem tudok elmenni, bár gondolkodom, hogy megfűzöm a férjem, üljünk be délután az autóba, és menjünk venni...

Érdemes lenne már holnap reggel megnézni?

2010. jan. 24. 11:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!