Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi a valoszinűsége hogy...

Mennyi a valoszinűsége hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mult honapban is voltunk együtt rendesen menstruacio utan par nappal. Ebben a.honapban idore meg is jott, a menstruacio alatt a 3.napon szinten voltunm egyutt ugy ahogy elozo honapban egyebkejt ezeken kivul megszakitassal vagyunk egyutt. Nos 5 nap alatt rl is mult a mensim. Viszont utanna rendes tejszerukremes feher folyasom van. Kezdek gyanakodni, van e ra okom? nem lenne baj ha lenne baba azert is vesszuk ilyen lazan. Csak erdekelne h jelez ez vmit es h mennyi az eselyem h teherbeestem? tapasztalataitokat varom :)



2014. okt. 1. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fölösleges esélyeket latolgatni.

Ha már eltelt 1 hónap az együttlét óta, akkor tesztelj.

Vagy menj el orvoshoz.

2014. okt. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A megszakított közösülés pearl indexe 35, tehát egy év alatt 100 nőből 35-nek bejön. Hogy te bele esel-e vagy sem, nem lehet tudni előre.
2014. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megszakítással védekeztek, akkor nem túl nagy az esélye, hogy baba lesz, főleg, ha menstruálsz is. Nem is értem, miért gondolsz terhességre. Ha babát akartok, akkor ne "védekezzetek" megszakítással sem. Bár eléggé egyénfüggő a dolog, de így nem valószínű, hogy terhes vagy.
2014. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmezem, hogy a menzesz alatt megszakítás nélkül voltak együtt. Úgy már lehet esélyes.
2014. okt. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!