Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora a valószínűsége, hogy...

Kalányos Rajmund kérdése:

Mekkora a valószínűsége, hogy terhes a barátnőm? Vagy csak alaptalanul félek?

Figyelt kérdés
Tehat elkezdtunk jatszadozni egymassal. Meg nem szexeltunk. Es szuzek vagyunk. Viszont megujjaztam es kinyaltam. Az egesz takaro alatt tortent es nagyon melegem volt. Utana par perccel kimentem a mosdoba es arcot mostan h felfrissitsem magam. Kezet is mostam. Ezutan rajottem h pisalnom kell. Es amikor elovettem eszre vettem h elovaladekos a peniszem. Hozzanyultam kezzel deutana letoroltem zsepkendovel. Kezet nem mostam mert valamiert nagyon hivtak. Utana filmeztunk beszelgettunk. Csokoloztunk. 2oraval ra megint megujjaztam de elfeledkeztem a valadekos kezemrool. Alig lett olyan. De akkor is olyan lett. Annyi mindent lehet hallani.. Szerintetek eselyes, hogy terhes lesz a baratnom?

2012. jún. 20. 18:30
 1/8 anonim válasza:
bizony...
2012. jún. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tuti nem...
2012. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azota megszaradt a kezem meg minden meg meleg volt izzadt. Simogattam a baratnomet. Van eselyra?? Nagyon izgulok..
2012. jún. 20. 18:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Erre kb annyi az esely mint ha gumival szexeltetek volna. 97% Elöfordulhat de nem valoszinü.

Nyugi.

2012. jún. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Az előváladékban lévő spermiumok száma elég kicsi, a kéz savas(+izzadt) felületén elég kicsi rá a valószínűsége, hogy 2 óráig élve maradtak, plussz, ha élve is maradtak, nehezen jutnak el a petesejtig. Kb nulla az esélye, hogy ettől terhes legyen.

De azért aranyos, hogy mennyire aggódsz :)

2012. jún. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogyne aggodnek:) nem csak amiatt h nekem mileyn rossz lesz, hanem neki:( es o a mindenem.
2012. jún. 20. 18:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezért van az ilyen Kalányos és Lakatos féléknek 6 gyereke.. :D:D:D Gratulálok..



Amúgy nem, nem terhes..

2012. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem terhes!!!!!!!
2012. jún. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!