Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek? Van rá esélyem?

Teherbe eshetek? Van rá esélyem?

Figyelt kérdés
Nem nagyon járok nőgyógyászhoz.Utoljára kb. 1 éve voltam.A teszt pozitív volt,de az orvos azt mondta,hogy nincs semmi (ultrahang is volt meg minden).Valami hormonális bajról beszélt.Ha valakinek ilyen baja van az teherbe eshet?Kb. másfél éve nem védekezünk,és még nem sikerült teherbe esnem.Reménykedhetek még?
2010. jan. 21. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Javaslom hogy mégis menj el nőgyógyihoz és mondd el neki a problémáidat.Hidd el ő okosabbakat tud mondani.Ha valami baj van orvosolni tudja,ha pedig nem te is megnyugszol és próbálkoztok tovább.Sok sikert!
2010. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mikor teszteltél?
2010. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Mindenképpen elmegyek orvoshoz.Csak kíváncsi voltam,hogy milyen válaszokat kapok.Hátha esetleg van olyan aki "ugyanebben a cipőben jár".:D
2010. jan. 21. 12:06
 4/8 A kérdező kommentje:
(második válaszolónak) Ez már kb. egy éve volt.Körülbelül 3 hete késett a menstruációm amikor tesztet csináltam.De olyan 4 hét késéssel megjött.
2010. jan. 21. 12:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Korai vetélésed volt, nagyon sajnálom.


Én a helyedben olyan dokit keresnék, aki nem beszél mellé, hanem tesz is valamit,. Másfél év sikertelenség már elegendő idő ahhoz, hogy egy orvos kimondhassaí: nehezített teherbeeséssel küzdötök, terméketlen vagy (ez nem azt jelenti, hogy steril lennél!), és valószínűleg segytségre van szükségetek, de legalábbis egy alapos kivizsgálásra mindkettőtöknek.


Felelős doki nem csak beszél valami hormonális bajról homályosan, hanem hormonvizsgálatot kér (vérvétel kell csak hozzá, de a ciklus 3 meghatározott napján).

2010. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A vetélésre én is gondoltam.Csak,úgy gondoltam,hogy az orvos csak jobban tudja mint én.Ezek szerint nem biztos.Amúgy gondoltam rá én is,hogy másikat keresek.
2010. jan. 21. 12:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Az orvos valószínűleg azért nem látott semmit, mert a babád korán és nagyon kicsi korában megállt a fejődésben, de nem távozott azonnal. Ezt hívják missed abortnak.
2010. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudtam,hogy ez a neve.De én is erre gondoltam.
2010. jan. 21. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!