Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy így...

Mennyi az esélye, hogy így terhes legyek? A ciklusom 9. napján egy nagyon jó együttlétem volt a barátommal, és nem védekeztünk.

Figyelt kérdés
A ciklusom 27-28 naposak, azaz a peteérésig 4-5 napom lenne. Tudom, hogy élhet eddig a sperma, de azért nem ez az általános. És a nagy orgazmus is kiválthat tüszűrepedést, de ez sem gyakori gondolom.
2010. jan. 21. 11:04
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Szia! Azért nem jelentkeztem, mert elmentem a dokihoz a tesztemmel, csináltatott ő is egy tesztet, ami negatív lett, most késik a mensesem már 4 napja, az mondta, hogy ha jövő hétig várjunk és menjek vissza, ha nem jönne meg addig, na hétfőn visszamegyek, ha addig nem lesz semmi, azóta nem mertem tesztelni, de a fiamnál is anno az orvosi teszt negatív lett pedig már ott volt és csak egy hét múlva mutatta az ultrahang is, ez a doki sem ultrahangot nem csinált, de nem is vizsgált meg, mert azt mondta korai még. Szerinted? Van remény azért még?
2010. febr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Szia! Hát én tuti otthon is tesztelnék, nem bírnám ki, és téged sem túl türelmesnek ismertelek meg. Nem értem, ha otthon pozitív és késik is akkor a doki tesztje miért negatív? De mint írtad már jártál így, szóval akár ismétlődhet is a történelem. Minden esetre, az, hogy késik jó jel. Drukkolok neked! Irj ám mi volt! Lassan petezsákot is látnia kell már. Én is voltam Uh-án és képzeld már dobog a pici szíve.
2010. febr. 14. 20:01
 23/25 A kérdező kommentje:

Szia!

Na voltál dokinál?

2010. febr. 15. 12:38
 24/25 anonim válasza:

Szia!

Sajnos nem kellett mennem dokihoz, mert vasárnap megjött :(.

Nem tudom miért késett ennyit és miért volt tünetem is. Lehet volt is csak elment a baba? Ez most rejtély marad számomra, talán a következő hónapban sikerül, neked pedig sok sikert, jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!

2010. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom, hogy most nem jött össze, de remélem hamarosan azt írod majd itt, hogy kisbabát vársz. Minden jót kívánok neked!
2010. febr. 17. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!