Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az utolsó 3 hónapban 25-en...

Az utolsó 3 hónapban 25-en jött meg a menszeszem! Most meg még mindig nem jött meg! Nincsenek tünetek arra hogy terhes lennék de arra sem hogy megjönne! Peteérésemnél volt együttlétem de védekeztünk! Akkor miért késik?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogyan,mivel védekeztetek?
2009. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Óvszerrel de nem szakadt ki!:D
2009. márc. 29. 14:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy nem kerülhetett ondó a hüvelyedbe?


Arra nem gondoltál még,hogy tesztelj csak,hogy megnyugodj?!

Érzel valamit? Mint menszi előjelére gondolok!

2009. márc. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De eszembe jutott a teszt de gondoltam arra hogy várok még egy pár napot!nem érzek semmit ami jelezzné a menstruációt,holott mielőtt megjönne már 3 nappal görcsölök!
2009. márc. 29. 14:29
 5/9 A kérdező kommentje:
Attól hogy nincs jel arra hogy megjönne és arra hogy terhes vagyok attól még megtörténhetett a megtermékenyülés?
2009. márc. 29. 14:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Végig védekeztetek a hónapba, vagy csak akkor, mikor feltételezted, hogy péd van?

Mert, ha nem, akkor:Még éppen pár napja lehet, hoyg beágyazódhatott a baba, így még csak most kezdett hormont termelni(ha ott van, és terhes vagy), mikor elér egy bizonyos szintet a hcg a szervezetedben(ez a hormon, amit termel), csak akkor kezdesz tüneteket érezni, amiket a terhesség okoz, ez minimum 3 nap, de általában 2-3hét beágyazódástól.

Szóval lehetséges.

2009. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor védekeztünk amikor feltételeztem hogy peteérésem van!
2009. márc. 29. 22:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Az sajnos kevés, mert bármikor lehet egy spontán peteérésed is!

Illetve a spermiumok 5 napig is elélhetnek benned, és a péd is kb 9-18.napig esélyes, ha 28napos a ciklusod, tehát a ciklus 5.napjától a 18.ig esélyes, és még emellé bármikor lehet spontán pé is.

Reméljük úgy lesz, ahogy szeretnéd!

2009. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm és remélem
2009. márc. 29. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!