Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy így...

Mennyi az esélye, hogy így terhes legyek? A ciklusom 9. napján egy nagyon jó együttlétem volt a barátommal, és nem védekeztünk.

Figyelt kérdés
A ciklusom 27-28 naposak, azaz a peteérésig 4-5 napom lenne. Tudom, hogy élhet eddig a sperma, de azért nem ez az általános. És a nagy orgazmus is kiválthat tüszűrepedést, de ez sem gyakori gondolom.
2010. jan. 21. 11:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Egy kis statisztika a fogamzás esélyéről a tüszőrepedés napján és az azt megelőző napokban:

Tüszőrepedés napján 33%

egy nappal előtte 31%

két nappal előtte 27%

3 nappal előtte 14%

4 nappal előtte 16%

5 nappal előtte 10%


Ez alapján statisztikailag 10-15% esélyed van a terhességre. Csupán feleakkora, mint ha pont a tüszőrepedés idejében szeretkeztetek volna védekezés nélkül.

2010. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én a 22.napomon lettem terhes,úgyhogy nem játék...
2010. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

22. napon? Ezt hogy tudod ilyen pontossan. És neked is normál ciklusod van, azaz spontán peteérésed volt?

Egyébként köszönöm a válaszaitokat!

2010. jan. 21. 11:22
 4/25 anonim válasza:
Velem is ugyan ez történt csak annyi külömbséggel, hogy a 7. napon voltunk együtt és kétszer is védekezés nélkül. Szerinted nekem van esélyem? De szeretnéd a babaát vagy nem? Ha igen, akkor drukkoljunk egymásnak.
2010. jan. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Úgy történt,hogy pont gyógyszerszünetet tartottam,ezért nem szexeltünk abban a hónapban,kivéve a 22. napot...Hát álmomban sem gondoltam volna,aztán nem jött meg,teszt,két csík,pánik,2 hét gondolkodási idő...Így elég egyértelmű volt,de a dokim is kiszámolta pikk pakk majdnem napra pontosan.Nem tartottuk meg,19 éves voltam,nem bántam meg.
2010. jan. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Szia Sorstárs!

Hát akarnám is a gyereket meg nem is, mert azért félek tőle egy kicsit. Olvastam, hogy neked már van egy 6 éves, úgy hogy te már gyakorlott anyuka vagy. Én egyébbként nem hinném, hogy túl nagy esély lenne a teherbeesésünkre, de majd az idő eldönti.

2010. jan. 21. 11:40
 7/25 anonim ***** válasza:
És még annyi,hogy majdnem percre pontos ciklusom van...Nyilván a gyógyszerszünet kavart be,így utólag már tiszta...
2010. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hát igen a gyógyszer szünet miatt, nyilván összekavarodott a ciklusod. Köszönöm a válaszod.
2010. jan. 21. 11:51
 9/25 A kérdező kommentje:

Most jutott eszembe, hogy egy hete mikor elmentünk síelni a párom és én is azt álmodtuk, hogy terhes vagyok!

És most ki tudja, talán...?

2010. jan. 21. 12:16
 10/25 A kérdező kommentje:

Ma teszteltem és pozitív!

:)

2010. jan. 24. 07:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!