Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy így...

Mennyi az esélye, hogy így terhes legyek? A ciklusom 9. napján egy nagyon jó együttlétem volt a barátommal, és nem védekeztünk.

Figyelt kérdés
A ciklusom 27-28 naposak, azaz a peteérésig 4-5 napom lenne. Tudom, hogy élhet eddig a sperma, de azért nem ez az általános. És a nagy orgazmus is kiválthat tüszűrepedést, de ez sem gyakori gondolom.
2010. jan. 21. 11:04
1 2 3
 11/25 anonim válasza:

Szia!

Sorstársad vagyok, gratulálok neked, remélem örülsz neki. Hány napra rá teszteltél, az aktus után hány nappal? Mert én is várom már a tesztelős napot. Akkor nekem is tehet esélyem a 7. napon, ha neked a 9. napon történt? Várom válaszod!

2010. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Szia!

Persze, hogy örülök, Bár reggel a WC-t karolgatva nem voltam túl boldog. Ami a tesztelést illeti azt hiszem 22 nappal a teszt előtt voltunk együtt, de nem számolgattam a napokat, csak amikor nem jött meg. Szerintem Te is várd meg amíg kimarad. Mennyi idő van még hátra? Szorítok neked! Ha nekem így alakult akkor, akkor neked is ott az esély egy babára.

2010. jan. 25. 14:39
 13/25 anonim válasza:
Szia! Hát még két hét van hátra a menszeszig, de addig nem bírom ki, lehet jövő héten már tesztelek, most vagyok pont egy hete az eset után. A reggeli hányingert, hányást ismerem :(, nekem is volt már részem benne, de ne aggódj kb. a harmadik hónap körül elmúlik, de a gyomorégés megmarad, vagyis nekem megmaradt, én is csak ettől félek, a többitől nem, még a szüléstől sem. Párod mit szólt, örül?
2010. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Egy héttel az eset után garantált a negatív. Pozitív tesztre leghamarabb 12-14 napra rá lehet számítani, ióugyanis idő kell a beágyazódáshoz is, mert ahhoz is, hogy elegendő HCG termelődjön, amit a teszt kimutathat.
2010. jan. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
Szia! Sorstársad vagyok, úgy néz ki sikerült, ma nagyon halvány pozitívat teszteltem, de majd pár nap múlva még tesztelek és beszámolok róla.
2010. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Szia! Na gratulálok! Nem semmi vagy! Egy héttel a nem várt előtt és pozitív? Asszem ez rekord! Gondolom Te is meglepődtél a korai eredményen. na írj majd hogy alakultok! Mégegyszer gratula!
2010. jan. 30. 17:37
 17/25 anonim válasza:

Szia!

Sajnos a mai negatív lett, de a tegnapelöttin még mindig ott van a halvány második csík. Nem tudom, hogy most mi van, szerintem várok még egy pár napot, lehet valamelyik hibás teszt volt, de vajon melyik.

2010. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

Szia! Megint sortársad vagyok!

Ma teszteltem egy halvány 2 csíkos tesztet, úgy néz ki nekem is bejött a 7. nap, mint neked a 9., ezek szerint teherbe lehet esni ilyenkor is, párom még nem tudja, de hamarosan úgyis elmondom neki, majd az UH után, amikor tuti. Te voltál már ultrahangon? Nem akarod privátban folytatni? Sokmindent megoszthatnánk egymással.

2010. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Na akkor csak ott van az a baba! Gratulálok!

Mikor nem kellene megjönnie? Én multhéten voltam UH-on, akkor 4 hetes 6 naposnak mondtak, és egy 10 mm-es petezsákot látott a doki. Majd jövőhéten pénteken megyek újra dokihoz akkor leszek pont 7 hetes és remélem már lesz szívhang is. Van egy forum én oda regisztráltam www.keklovacska.hu ott sokan vanak akik gyereket terveznek, vagy várnak. Tapasztalatokat is cserélünk.

De írhatsz privátot is! Örülök, hogy sikerült!

2010. febr. 4. 08:01
 20/25 A kérdező kommentje:
Na mi újság kedves Sorstárs? Nem jelentkezel mostanság. Jól vagytok?
2010. febr. 11. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!