Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek van tapasztalata leírná?

Akinek van tapasztalata leírná?

Figyelt kérdés
Márciusban voltam laparoszkópián,ahol Mindkét petevezetékem el volt záródva.Az egyiket szerencsére meg tudták nyitni.Szeretnék elsősorban inszeminációval próbálkozni.Az orvos azt mondta,hogy a petevezető okozta meddőségre ez nem megoldás.De ha akarjuk elvégzik.Miért nem megoldás Szerintetek?

2014. szept. 26. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De mi szükség rá, ha az egyik ok?
2014. szept. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem sikerül,hiába nyitott:( Én szeretném az inszemet,pedig az orvos egyből lombikot javasolt.
2014. szept. 26. 11:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Mióta? Már úgy értem, ahhoz képest, hogy nyitott? Gondolom, a lombik tutibb, meg többet hoz a kórházi konyhára. Nem mondta meg, miért?
2014. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mi két éve próbálkozunk.Fél év után petevezeték átfújás,ahol mindkettő átjárható.Vártam hónapokat,majd Kaáli.Itt minden létező vizsgálaton túl vagyok,laparoszkópia ügye márciusban volt,ahol az derült ki,hogy mindkettő zárt,egyik megnyitva.Ezután mondta a kaális doki,hogy az inszem csak akkor ok,ha a nyitott oldalon van peteérés....Nálunk a párom a lombikot nem akarja.Ezért vagyok az inszem mellett.
2014. szept. 26. 11:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Na de akkor mehet az inszem. Viszont ha jól értem, még csak 5 hónapja átjárható az egyik. Átlagos esetben így kéthavonta van egyáltalán esélyed. Magyarán 2 és félszer nem sikerült eddig. Feltételezem, az nem is létezik, hogy lemaradtatok az ovuról. Korai még feladni.
2014. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hidd el,soha nem fogom feladni.:) A másik meg az,hogy ugye a doki azt mondta,hogy ami nyitott az is pikk-pakk visszazáródhat.Most arra gondoltam,hogy inszem előtt újra átfújatom.
2014. szept. 26. 11:52
 7/13 LadyLoss ***** válasza:

Férjed miért nem akarja a lombikot? Az ő szemszögéből szinte semmi különbség nincs inszem és lombik között.

Az orvosnak annyiban igaza van, hogy ha nem ott érik a tüsző ahol nyitott a petevezeték akkor fuccs annak a hónapnak.

2014. szept. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Így van, ezért is kell még próbálkozni. eddig kétszer, ha összejöhetett volna. Jönnek a hűvös őszi majd téli esték, nosza! ;-)
2014. szept. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem,azt semmiképpen nem szeretné.Nem tud megbarátkozni azzal,hogy ugye testen kívül....,majd aztán ültetik be.Számára idegen.Csak még mindig azt nem értem,hogy miért mondja a doki,hogy petevezető okozta meddőségre nem megoldás az inszem.Nem látom akadályát,ha az egyik nyitott.Adott hónapban meg lehet csinálni.De szerintem ez csak szöveg,hiszen akkor nem mondaná azt is,ha akarom elvégzik.Ha nem lenne értelme,nem végeznék el.Nem?
2014. szept. 26. 14:22
 10/13 anonim ***** válasza:

szia, nekem is csak az egyik oldal átjárható, 3 sikertelen inszemináción vagyok túl. Most kezdjük a lombikot mert valószínű, hogy a megnyitott petevezető megint összenőtt, sajnos aki erre hajlamos, annál elkerülhetetlen. Nyugtasd meg a párodat, hogy a lényeges dolgok majd már mind a te testeden belül fognak történni, 2-3 napos kis sejteket raknak vissza.

Én a saját esetemben időhúzásnak tartottam az inszemeket, de nálunk az orvos szerette volna.

2014. szept. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!