Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kell mérni a hőmérsékletet?

Mikor kell mérni a hőmérsékletet?

Figyelt kérdés
Minden reggel 7:25kor mérem, de 10 percenként csökken az érték. Ezt csak ma próbáltam ki. Ébredés után rögtön kell mérni, vagy kell várni egy kicsit és ha igen akkor mennyit?
2010. jan. 21. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ébredés után rögtön
2010. jan. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]

Akkor miért ilyen eltérő az ugyanabban az időben mért eredmény, pedig ugyanakkor mértem? Az utolsó két napra értem.

2010. jan. 21. 09:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Rejtély, hogy miért, bár van két gyanúm: 1) a hónalj alatt mért értékek szoktak ennyire cikk-cakkolni 2) nem volt peteérésed.
2010. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem azonos időben mérted. azonos időben kell, hüvelyben.
2010. jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Közvetlenül ébredés után azonos időben, nyelvalatt vagy hüvelyben! Azért ilyen cikk-cakk-os mert nem egy időben méred, vagy az is baj, h hónaljban.
2010. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nyelv alatt mérem, azt hittem jó. Tegnapi naptól kezdtem el egy időben mérni. Mit értetek azalatt hogy nincsen peteérésem? Egyáltalán vagy csak egy adott hónapban?
2010. jan. 21. 19:31
 7/8 anonim ***** válasza:

szia

nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, hogy nincs peteérésed. szerintem az volt a baj, hogy nem egy időben mérted + nyelv alatt lehet hogy nem olyan hatásos.

kezd el mérni mostmár úgy ahogy írtuk, meg fogod ismerni a ciklusodat, mikor hogyan alakul a hőd stb. amúgy sokan írják, hogy hő helyett érdemesebb ovuteszttel próbálni, mert sokkal megbízhatóbb. én még a hőmet sem mérem, mert a hüvelyfolyás nekem mindig pontosan mutatja :D

sok sikert, csak bátran :D

2010. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én voltam az, aki azt írta, hogy nem volt peteérésed.


Úgy értettem, hogy még.


Az jó, hogy elkezdted egy időben mérni. Ez nagyon fontos. Én úgy csináltam, hogy felhúztam az órámat mondjuk hatra. hatkor felzizzentem, megmértem a hőmet, kimentem pisilni, aztán visszaaludtam, és aludtam tovább, ameddig csak akartam, vagy lehetett. Így minden reggelről, azonos időpontról volt egy hőadatom, amit így össze tudtam vetni egymással napról napra.


Ja, nyelv alatt mértem, de még az is fontos, hogy mindig csak az egyik oldalon (a másik oldalon akár fél fok eltérés is lehetett), és előtt nem szabad inni semmit, mert az is befolyásolja a száj hőmérsékletét.


Egész ciklusban mérd, vérzés alatt is. Remek ötlet közben ovutesztelni is, én is ezt csináltam. A kettő együtt biztosra megmondja, hogy volt-e tüszőrepedésed, és hogy pontosan mikor.


Tanulmányozd ezt az oldalt: [link] Mindent leír, amiről csak tudni érdemes.

2010. jan. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!