Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostybeg tablettarol mi a...

Clostybeg tablettarol mi a velemenyetek? ísegit vagy art?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 23:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Második:) igen sikerült.Ahogy azt az első válaszomban is írtam,3 hónapig szedtem a gyógyit folsavval együtt.A következő hónapban mikor már nem szedtem a clostit akkor teherbe estem és most egy gyönyörű 11 hónapos babám van:)Nálam beindította a peteérést.

Arról nem tudok,hogy férfiak szedhetik e,de ha tudsz szerezni akkor a használati utasításban biztos le van írva ez is.Sok sikert nektek a bébihez!

2010. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én írtam az első választ: Itt megkapsz minden választ a kérdésedre


[link]


A lehetséges mellékhatásokat feltétlenül olvasd el!!!

2010. jan. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nagyonszepen koszonom a valaszokat mindenkinek!Persze elolvasok mindent rola es csak egy vagy ket honapig gondoltam szedni.es be fogom tartani a hasznalati utasitast.gartulalok a babahoz!
2010. jan. 22. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!