Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostybeg tablettarol mi a...

Clostybeg tablettarol mi a velemenyetek? ísegit vagy art?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát arról még nem hallottam, hogy ártana de többes iker terhesség az előfordul. egy rokonomnak és 2 ismerősömnek is ikrei lettek, ezt szedték.

Úgy tudom hogy a doki csak indokolt estben irja fel.

2010. jan. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapig szedtem mert 1 év próbálkozás után sem jött a baba.Ahogy letelt a 3. hónap,a következőben már terhes lettem és most egy 11hónapos kisfiú boldog anyukája vagyok.
2010. jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szeritetek doki nelkul megprobalhatom szedni?

Hejzet a kovetkezo:33 eves vagyok van mar ket gyerekem.Teljessen problemamantes volt mindket terhessegem.a mensieim 28 napossak pontossak.ovu teszt alapjan van peteeresem is rendszeressen.megsem akar mar 3 eve osszejonni a harmadik baba.viszont az orvost kihagynam mert nem magyarorszagon elek ez az egyik ok a masik pedig az hogy nem ojan eletbe vago mivel van mar hal istennek ket gyerekem is.Es azt is halottam hogy ferfiak is hasznalhatjak.szerintetek ha be tudom szerezni egy kurat meg merjek probalni?aztan adnak a ferjemnek is par szemet ugyis csak tiz van osszessen benne.az iker terhesseg nem lenne gond soot!a ferjemnek van egy ikertestvere!

2010. jan. 20. 23:22
 4/13 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.

Szerintem semmiképpen ne kisérletezz vele mivel megvan a tabletta szedésének a módja és meg van az is határozva hogy hány naponta kell ultrahangra menni.

Én nem szedtem ugyan de az unokatesóm igen ezért tudom hogy ez igy működik.

2010. jan. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1 hónapig szedtem (PCOS miatt), most 15 hetes a kislányom! Nekem segített.
2010. jan. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

hmm.Koszonom a valaszokat.

De akkor most probaljam meg vagy inkabb ne?

2010. jan. 21. 12:46
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szabad kísérletezni! Én 5 napig szedtem 2x egyet, de elvékonyította a méhnyálkahártyámat, amit utána tapasszal hozott rendbe az orvos.
2010. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Második vagyok:Lehet,hogy nem jó vele kisérletezni,de nekem a doki felírta aztán rám se nézett.Sőtt előtte sem csinált semmilyen vizsgálatot!Utólag tudtam meg,hogy uh-ot kellett volna csinálnia amivel ellenőrzi a peteérést stb.Nekem egyszer sem mondta,hogy menjek vissza bármilyen ellenőrzésre.

Így akár a saját fejem után is mehettem volna.

Szerintem semmi bajod nem lesz ha kipróbálod,a lényeg az hogy 3 hónapnál tovább nem lehet szedni egyhuzamban.

Egyébként nálunk is az volt a helyzet,hogy már volt 3 gyerekem és a jelenlegi páromnak is volt már az előző házasságából gyermeke,de valahogy a közös nem akart összejönni.Én már 34 éves voltam így nem akartam már sokáig várni.Egy szóra felirta a doki a gyógyszert és semmi mást nem mondott hozzá,mint hogy 3 hónapig próbálkozzunk ezzel.

2010. jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még mindig a második vagyok:folsavval együtt kellett szednem.
2010. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

maodiktol kerdeznem sikerult a baba?

es igen en is ugy gondolom hogy nagy bajt nem okozhatna nalam mivel nem az elso babarol lenne szo!

es a ferfiak is szedhetik?

2010. jan. 21. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!