Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a Femibion...

Mi a véleményetek a Femibion tablettáról? Mennyibe kerül a 400 és a 800-as?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nemtudom,én is kiváncsi vagyok.

A védőnőm amikor meglátta h a nődokim ezt írta nekem fel azt kérdezte h ez meg mi?Egy új hóbort???

2009. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a Femibiont javasolta az orvosom, azt mondta, hogy több benne a folsav, mint az Elevitben. Elég drága 3000-3500 ft, meg kell nézni, hogy hol veszed, mert elég nagy eltérések vannak. Én októberben vettem 800-as 2600 ft-ért és 3500-ért is.
2009. jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Femibion 800-ast még kb. 2000-ért vettem, utána kell a 400-as, az már elég drága, 4-5000 Ft körül van. Viszont panaszaim nem voltak, nem tudom, hogy ennek köszönhető, vagy egyébként is jól viseltem volna a terhességet.
2009. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is azt ajánlotta a dokim.A 800-ast 3031ft volt a 400-as pedig 5090ft.Remélem segítettem!
2009. jún. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A femibion folsavat és metafolint is tartalmaz."

"Ahhoz, hogy a folsav a szervezet számára hasznosítható legyen, biológiailag aktív folát formává kell alakítania. A metafolin ezzel szemben a szervezetben természetes módon előforduló, biológiailag aktív folát forma, ezért a szervezet számára azonnal, további átalakítás nélkül hasznosítható." - ez van a dobozon

2009. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a nőgyógyászom ajánlotta, párommal mi is babát tervezünk, a nőgyógyász azt mondta hogy ha még teherbeesés előtt elkezdem szedni kevesebb esély van arra hogy valami rendellenesség legyen. 800as vettem kb 3200 ftért.
2009. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!