Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet Femibion mellé Magne...

Lehet Femibion mellé Magne B6-ot szedni? Nektek segített a Femibion valamiben?

Figyelt kérdés
Fél éve próbálkozunk a babával, tegnap előtt voltam dokinál, ő a Femibiont ajánlotta...
2011. júl. 21. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:

A terhesvitamin nem segíti a teherbe esést. Illetve max. nagyon-nagyon ritka esetben, ha valami nagy vitamin hiányod van, és esetleg attól nem jön a baba. De annak meg általában fizikai tünetei is vannak.

A terhesvitamin az azért van,hogy pótolja a vitamint, amit a baba elvesz.

Én pl. nem szedtem és még most sem szedek, mégis elsőre terhes lettem és a baba és szép nagy a pocakomban!:)

2011. júl. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A várandósság tervezésekor a legjobb vitamin az Elevit. Ezt több szülész-nőgyógyász is alátámasztotta. A magándokim is ezt ajánlotta, majd mondta, ha kiderül a terhesség ténye, mehet a Femibion -az nagyon bevállt nálam!


De gondolom ahány ember, annyi féle igény :)


Sok sikert Nektek!

2011. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is fél éve próbálkozunk, és én is ettől a hónaptól keztem Femibiont szedni, mert ezt ajánlották. Én folsavat is elkezdtem tegnap óta szedni mellé. Bármennyire szeretném azt hinni, hogy segít a teherbe esésben, mégis azt gondolom, hogy a terhesvitaminok azért fontosak, hogyha sikerül teherbe esned, a baba egészséges legyen.
2011. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim nem ajánlott semmit. Azt mondta ráérek akkor terhesvitamint szedni amikor már terhes vagyok. De ha megnyugtat akkor szedjek valamit. Centrumot szedtem, azt sem állandóan. 1,5 évig szedhettem volna a terhesvitamint... Mióta babát várok femibiont szedek először a 800-at utána a 400-at mellé magne b6 elején 3*1 mostanában 2*1

20hkm

2011. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

11:42-es vagyok

A Terhesvitaminok mellé nem kell folsavat szedni. A vitaminokat sem szabad túladagolni.

2011. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim, addig, amíg nem vagyok babás, Femibionból elég heti 2-3x, nem kell minden nap, de állandó legyen a vitamin a szervezetben + napi 1 magne B6. Amikor viszont már babás lettem, minden nap ettem a Femibiont és napi 3x a magneB6t.


Ahány doki, annyi félét mondanak majd...

2011. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!