Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki miért kapta a clostilbegyt?...

Ki miért kapta a clostilbegyt? Segített valamiben?

Figyelt kérdés

Ma voltam dokinál, és ezt írt fel. Szeretnénk babát, fél éve nem jön, és peteérést szeretne vele megnézni, (azt hiszem ilyeneket beszélt). Ezzel sikerülhet hamarabb teherbeesni? Minden closti-t szedőktől várok tapasztalatokat!

Előre is köszönöm!


2011. ápr. 26. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A Clostit akkor szokták felírni, ha nincs peteérésed. Ez sajna nem garantálja a babát, csak biztosabb és kiszámíthatóbb a peteérés. Én inszem előtt kaptam, nem lett bébi :(
2011. ápr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Volt valamilyen vizsgálatod (vérvétel, Párodnál spermakép...stb.)? Vagy csak simán felírta?
2011. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én is inszemhez kaptam, peteérés turbózás céljából, hogy ne csak 1, hanem 2-3 petesejtem érjen.

Remélem, azért az átjárhatósági és apa vizsgálata megvolt, hogy ne hiába legyen a gyógyszer.

Mielőbbi babásodást kívánok!

2011. ápr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is peteérés serkentésére kaptam, mert volt pár hónap, amikor nem volt peteérésem. Most még emellett elküldött a doki vérvételre inzulinrezisztencia vizsgálat céljából, hátha ezzel okosabbak leszünk.
2011. ápr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem minden rendben volt csak adott nekem a dokim egy kis löketet!Ez már a harmadik hónapon és nekem nem segített..!:-(
2011. ápr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak vérvételre küldött, azt mondta az értékein jók, de felírja a gyógyszert hogy hétfőn meg tudja nézni van-e peteérés (kb. akkor lesz)
2011. ápr. 26. 17:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek elkeseríteni de nekem cystám lett mindjárt az első hónap után.
2011. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én két hónapig szedtem, de akkor nem volt peteérésem. A closti nem egy hónapos dolog, elnyújtott hatása van. A harmadik hónapban, amikor nem szedtem, megfogant a baba. Ha clostit szedsz, jó mellé méhpempőt enni, mert a closti elvékonyítja a méhnyálkahártyát, amit ellensúlyoz a méhpempő és az e-vitamin.

Sok sikert! :)

2011. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Rendszertelen volt a menszeszem és mivel babát szerettünk volna felírta a doki. első hónapban nem volt peteérésem. a másodikban viszont megfogant a baba. Most leszek 18 hetes. Kitartást és minden jót kívánok!

2011. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapig kaptam - nem egyhuzamban -, mert akkoriban nem volt peteérésem. A fogamzásgátló teljesen leállította. De sajnos nekem sem segített. Az egyik hónapban nekem is lett cisztám tőle.
2011. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!