Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki miért kapta a clostilbegyt?...

Ki miért kapta a clostilbegyt? Segített valamiben?

Figyelt kérdés

Ma voltam dokinál, és ezt írt fel. Szeretnénk babát, fél éve nem jön, és peteérést szeretne vele megnézni, (azt hiszem ilyeneket beszélt). Ezzel sikerülhet hamarabb teherbeesni? Minden closti-t szedőktől várok tapasztalatokat!

Előre is köszönöm!


2011. ápr. 26. 16:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát!

Én csak egy 5 napos "kúrát" kaptam, mivel jövőhéten esedékes a peteérés /ha van egyáltalán/, és ezt nézi meg uh-on. Remélem ennyi idő alatt nem akar kialakulni a ciszta.Minden jót kívánok a babásoknak, nekünk pedig mielőbbi teherbeesést :)

2011. ápr. 28. 13:04
 12/12 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Ciszta akkor lesz, ha a megérett tüsző nem tud megrepedni. Pont emiatt adják a tüszőrepit. Kérd a dokidtól szerintem. Ha nagyon nem akar adni, kérdezd meg, hogy ugyan miért ragaszkodik hozzá, hogy kockáztasson nálad egy lehetséges cisztát, ha nem muszáj?

2011. ápr. 29. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!