Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Femibion 800-tól járt így...

Femibion 800-tól járt így valaki? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban kezdtük a babaprojektet. A menstruációm 11-én múlt el azóta többször voltuk együtt a férjemmel (az utóbbi két napot leszámítva, mert nem volt itthon)! 3napja kezdtem el szedni a femibion 800-at. Nem tudom hogy a vitamin miatt van e az, hogy szédülők és tompán fáj a fejem!De már kezd nagyon zavarni!

Azt kétlem hogy ez terhességi tünet lenne, nem hiszem hogy ilyen korán jelentkezne, főleg, hogy most vagyok még csak az igazán termékeny napokon!

Gyógyszer allergiám nincs!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 20. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehet a femibiontól. Én mondjuk az elevitről hallottam ilyen "mellékhatásokat", ezért gondolom, hogy ennél is előfordulhat.


(bár mondjuk az időjárás is bezavarhat)

2011. ápr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez még inkább a gyógyszer tünete
2011. ápr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom hogy a gyógyszertől van, ezért most nem szedem pár napig, aztán majd meglátjuk! Az időjárásra is gondoltam ,de ha attól fáj a fejem , akkor nem szoktam szédülni!

Köszi a válaszokat!

2011. ápr. 20. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia,én is femibiont szedek .Mikor elkezdtem szedni,nagyon fáradt voltam,sokat szédültem.Tartott vagy 1 hétig és elmult.De mégsem váltottam mert az Elevtittöl már akkor hányingerem volt mikor megláttam mekkora...valamint szorulást is okoz.Igy én maradtam a femibionál.
2011. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vayok,ne hagyd abba a femibiont ha már egyszer elkezdted,mert a szervezeted nem tud igy hozzászokni!!!!
2011. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hagytam abba. Ma nem voltam olyan rosszul csak egy kicsit fájt a fejem, lehet hogy csak az idő miatt volt. Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 21. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!