Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a méhpempő...

Mi a véleményetek a méhpempő tablettáról! FLP-s royal jelly?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Én voltam FLP tag és voltunk olyan napokon Pesten ahol élménybeszámolót halgattunk. Volt 1 nő aki mutatta a parirjait hogy nem lehet babája. El kezdte szedni ezt a vitamint és megmutatta a kislányáról a képet sőt a második babáról is de ő még a pocakjában volt . Uh kép volt nála 25 hetes terhes volt. Sok szerencsét kívánok neked.
2009. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Én USA royal jelly-t szedtem,de nagyon jó az is!60 kapszula 3500ft.

CSak jót tudok róla mondani!3 hónapja missedem volt és olyan szépen,gyorsan rendbe tett belül,hogy a doki is csodálkozott!!

Érdemes kipróbálni!

Sok sikert!

2009. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nagyon jó. Én is ezt szedem. Sokkal nyugodtabb vagyok tőle. Az egyik orvos ismerősöm is ezt javasolta, ha babát szeretnénk. A legkomplexebb természetes tápanyag a mamának és a magzatnak is. A női hormonokat is rendbe teszi.
2009. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!