Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire kell figyelni, hogy ne...

Mire kell figyelni, hogy ne vetélés legyen a vége?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ne emeljek, ne kávézzak, csípős étel?
2010. jan. 20. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne emelj nehezet, ne fürödj forró vizben, sőt inkább csak zuhanyozz, pihenj amennyit csak tudsz, és szedj valami terhesvitamint.Szerintem ennyi, más nem jut eszembe.A csípős étel nem befolyásolja a babát, max neked lesz kellemetlen a pocakod.Amit nem lehet enni, az a nyers hús, tojás.


13 hetes km.

2010. jan. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kávézást csak akkor hagyd el, ha magas a vérnyomásod! Ha normális, vagy pláne, ha alacsony, és a terhességed előtt minden nap ittál, akkor az elhagyása kellemetlen következményekkel járhat. (Például az, hogy egész nap szédelegsz...)


Persze csak mértékkel igyad (napi egy kávé, meg max a másodiknak egy gyengébb cappuccino), de szerintem ne hagyd el!


Én is kávéztam, a vérnyomásom terhesen, a reggeli kávé után volt 100! :) A barátnőm először abbahagyta a kávét, végül maga a védőnő mondta neki, hogy folytassa, mert majd leesett a székről a terhesgondozáson! :)


Mindent csak mértékkel, de ami jólesik neked, az a babának sem árt! És ne azon aggódj, hogy mitől vetélnél el, hanem azzal törődj, hogy jól érezd magad a bőrödben! :)


A forró fürdőt tényleg hanyagold (nekem nem is esett jól pocakkal csak a langyos víz), és pihenj, ha fáradtnak érzed magad!


egy 22 hónapos kisfiú anyukája

2010. jan. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!