Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már akinek nagyon halvány...

Volt már akinek nagyon halvány volt a + tesztje több napokon keresztűl, és nem vetélés lett a vége?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kapsz pozitív válaszokt is, mert nekem vetélés lett a vége. :( A hcg-nek 2-3 naponta duplázódnia kell. Mikorra nem várod/vártad? Hány tesztt csináltál eddig? Mert ha csak tegnap és ma az még nem jelent semmit. ;)
2009. márc. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1 hete késik,tegnapelött meg tegnap teszteltem mind kettő nagyon halvány + lett.
2009. márc. 3. 11:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az jó, hogy még nem jött meg. Tesztelj holnap vagy holnapután megint. Ha erősebb az elsőnél az jó, ha nem irány a doki, hátha megtartható és kapsz gyógyszert! ;) Első voltam, eü-s. ;)
2009. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nyugi másnak még halován se ilyenkor, nem fogsz vetélni, várj pár napot és ha szép erős lesz a csík, megnyugszol!
2009. márc. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem a második babámmal volt ilyen, nagyon sokáig (hetekig) volt halvány. Most 8 hónapos. :)

2009. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nagyon megnyugtató és jó látni, hogy van ilyen! Ez számomra is bíztató, hátha a köv. is folyton halovány lesz. :( Első voltam
2009. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A hcg 2-3 naponta duplázódik. Egymás utáni 2 napon ne tesztelj, vagyis felesleges, mert csak feleslgesen parázol. Ha ma megint csinálnál, ugyanolyan márkát, és az is ugyanolyan halvány, akkor nem a nagy könyv szerint emelkedik a hcg-d, de ettől még nem 100% a vetélés. Kismillió kivétel van!
2009. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást , jó hallani ezeket csak kicsit megijedtem mert elég sok ilyet olvastam!
2009. márc. 3. 14:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Majd írj, hogy mit teszteltél! ;) Drukkolunk!

Első

2009. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Teszteltem megint egy halványat.voltam dokinál mondta hogy nem lát méhen belüli terhességet csak egy cisztát,remélem téved!elküldött vérvételre ma voltam holnap lessz kész a lelet.
2009. márc. 5. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!